Kétgólos vezetés után estek össze Callum Stylesék

A magyar válogatott középpályás végig pályán volt a Barnsleyban.

Callum Styles a kezdőcsapatban kapott helyet, és végig a pályán volt a Barnsleyban, amely 2-2-t játszott a Peterborough United vendégeként.

Az angol harmadosztályú bajnokin a Barnsley 31 perc után már 2-0-ra vezetett, de Jonson Clarke-Harris duplájával a hazaiak egyenlíteni tudtak. A jamaicai támadó az első félidő hajrájában, majd a második játékrész elején talált be, kialakítva ezzel a 2-2-s végeredményt.

Megmaradt az esély a feljutásra

A Peterborough a pontszerzéssel feljött a második helyre a tabellán az éllovas Portsmouth mögé, de eggyel többet meccset játszott, mint a hozzá hasonlóan 45 pontos, jelenleg harmadik Bolton Wanderers. A harmadosztályból az első két helyezett közvetlenül feljut a második vonalba.

A Barnsleynak továbbra is megvan az esélye a Championshipbe kerülésért rendezendő playoff-hely (3-6.) megszerzésére, mivel 41 ponttal hetedik. Ráadásul két meccsel kevesebbet játszott, mint a hatodik, 43 pontos Stevenage.

Január 1-jén a középmezőny alján tanyázó Wigan Athleticet fogadják Callum Stylesék.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)