Hengerelt Sallai Roland csapata, a Klaksvík a hajrában szétesett

Sós Bence nem állt be.

EURÓPA-LIGA

A Freiburg csütörtök este a Topolyát látta vendégül. A német gárda az első félidő derekán Rohl góljával szerezte meg a vezetést, amelyet az 56. percben Eggenstein duplázott meg. A 69. minutumban még jobb helyzetbe került a Freiburg, hiszen Weisshaupt 3-0-ra módosította az állást. A 80. minutumban Adamu folytatta a gólgyártást, végül a kegyelemdöfést Doan vitte be a hosszabbításban. A Freiburg jelenleg a második helyen áll a csoportban, a Topolya pedig sereghajtó. A hazaiaknál a sérüléssel bajlódó Sallai Roland nem játszhatott, míg a topolyaiaknál Sós Bence nem állt be.

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR
4. FORDULÓ
A-CSOPORT
Freiburg (német)–Topolyai SC (szerbiai) 5-0

KONFERENCIA-LIGA

A Klaksvík az Olimpija Ljubljana stadionjában vizitált. A feröeriek hazai környezetben két vállra fektették a szlovén csapatot, ám ezúttal fordult a kocka. Sokáig úgy festett, hogy 0-0 lesz a végeredmény, ám a 85. percben Sualehe beköszönt, aztán a 88. minutumban Nukic is eredményes volt. A találkozó krónikájához hozzátartozik, hogy Frederiksberg kiállítása miatt a Klaksvík a 63. minutumban emberhátrányba került.