Győzelemmel kezdte a magyar válogatott az Európa-bajnokságot

Trencsényi János csapata kiváló első félidőt játszott.

A magyar minifutball-válogatott megkezdte szereplését a szarajevói Európa-bajnokságon.

Ezzel a kerettel vág neki az Eb-nek a magyar válogatott

A ‘D’ jelű kvartett első csoportmérkőzésén a lengyel válogatott ellen lépett pályára Trencsényi János együttese.

A 12. percben szerezte meg a vezetést a magyar válogatott, egy szép összjáték végén a kapusról kipattanó labdát Kiss vágta közelről a kapuba. A 16. percben a lengyel kapus nagy bravúrral tolta a kapufára Laczkó lövését, de pillanatokkal később már kétgólos volt a magyar előny Kozó találata után. A magyar csapat a folyatásban sem állt le, két percre rá már 3-0 volt az állás, Kiss remekül érkezett középen és a gólvonalról lőtt gólt.

A lengyelek a második játékrészben átvették az irányítást és két kapufát is lőttek, majd egy szerencsétlen öngóllal szépítettek. Mivel több gól nem született, fontos három pontot szerzett Trencsényi János legénysége Lengyelország ellen. A csoport másik mérkőzésén a vb-címvédő Románia 9-0-ra kiütötte Törökországot. A magyar válogatott legközelebb vasárnap 19:30-kor a török nemzeti csapat ellen lép pályára.

Magyarország − Lengyelország  3−1 (3−0)
Gólszerzők: Kiss Gábor (12., 20.), Kozó Viktor (17.) ill. Tajti Bence (40,. öngól)

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)