A szerb játékos kölcsönben érkezik a debreceniekhez.
A DVSC hivatalos közösségi oldalán jelentette be, hogy aláírt Djordje Gordics, aki a Lommel SK-tól érkezett kölcsönben.
Emellett a szerb sajtóban arról is lehetett korábban olvasni, hogy amint lejár Gordics szerződése, a Loki opciós joggal végleg megvásárolhatja a belga klubtól. Ezt az információt egyelőre nem erősítette meg a DVSC, ahogyan azt sem tudni, mennyi időre írt alá a játékos.
A szerb középpályásnak – 20 éves kora ellenére – már 46 szerb élvonalbeli bajnoki mérkőzés van a lábában, hiszen kulcsjátékosa volt a Mladostnak, mielőtt 2023 telén a belga másodosztályú Lommel figyelt fel rá.
A tavalyi szezonban fél évet kölcsönben szerepelt a vajdasági Topolyai SC-nél, így tovább gyarapíthatta szerb ligameccsei számát, majd tavaszra a szlovén NK Radomlje csapatához került. Itt 18 összecsapáson három gól és két gólpassz fűződött a nevéhez.
Gordics két alkalommal a szerb U21-es válogatott mezét is magára ölthette, illetve korábban végigjárta a korosztályos nemzeti csapatokat.
Mint ismert a Lommel tagja annak a City Football Groupnak, amely többek között a Manchester City-t is Gironát is tulajdonolja.