Félpályán túli gól, 0-3-ról nyert a Vasas az Újpest ellen – videó

Már a félidőben 3-0-ra mentek a lilák, hiába.

A Vasas 2×60 perces felkészülési meccsen 3-0-s hátrányból fordítva 4-3-ra nyert szombaton az Újpest ellen Tábor utcában.

A lilák Dékei fantasztikus, félpályán túli góljával szereztek vezetést, majd Dékei újabb találatával és Ljujics szép tekerésével a szünetben 3-0-s előnyben voltak.

A második félidőben, a sorcserék után aztán ugyan Keita öngólja után szépítettek az angyalföldiek, de az utolsó tíz percnek 3-1-es hátrányból mentek neki. A 105. perc elejétől viszont öt perc alatt hármat is berámolt a Vasas, fordított, és végül 4-3-ra nyert.

Újpest FC – Vasas FC 3-4
Gólszerző: Dékei (5., 54.), Ljujic (18.), illetve Keita (öngól, 75.), Mamusits (105.), Zimonyi (11-esből, 108.), Pintér (109.)

Újpest FC, 1. félidő: Piscitelli – Bese, Fehér, Gergényi – Simon K., Tajti, Geiger, Tamás – Ljujic, Radosevic – Dékei

Újpest FC, 2. félidő: Banai – Kovács, Kaczvinszki, Kobouri – Baranyai, Mucsányi Miron, Keita, Dénes, Simon B. – Kollarik, Mucsányi Márk