Felkészülés: a DAC magyarjai remekeltek az ETO ellen, ikszelt a Puskás Akadémia

Két NB I-es csapat is pályán volt pénteken késő délelőtt.

Az ETO és a Puskás Akadémia is felkészülési meccset játszott pénteken késő délelőtt.

A győriek a DAC vendégeként léptek pályára Dunaszerdahelyen. A hazaiak 2-1-re nyertek, méghozzá két magyar játékos találatával: a 43. percben Redzic szerzett vezetést, majd Bumba egyenlítőgólja után Bősze állította be a végeredményt a 84. percben.

FC DAC 1904 – ETO FC Győr 2-1 (1-0)

FC DAC: Popović – Csinger, Kacharaba (46., Kaša), Brunetti – Yapi, Dimun (46., Herc), Vitális (61., Tuboly), Andzouana (46., Mendez) – Redzic (61., Almási), Trusa (46., Dolček), Ramadan (61., Bősze)

ETO FC: Petras (Gyurákovics 61’) – Vera (Albion 46’), Szépe, Boldor (Diarra 46’), Keresztes (Krpic 61’), Csontos (Vianna 46’), Vingler (Tóth R. 46’), Anton (Boschilia 76’), Skvarka, Lukic (Farkas B. 46’), Bumba. Vezetőedző: Borbély Balázs.

gólszerzők: Redzic (43’), Bősze (84’) ill. Bumba (70’)

A Puskás Akadémia 1-1-es döntetlent játszott Hornyák Zsolt korábbi együttesével, a Libereccel.

A felcsútiak a 69. percben Soisalo góljával szereztek vezetést, ezt követően viszont egyenlítettek a csehek, így a St. Pölten elleni 1-1 után a második felkészülési meccsét is ezzel az eredménnyel zárta a csapat.

Puskás Akadémia FC – FC Slovan Liberec 1-1 (0-0)

Puskás Akadémia FC: Markek – Maceiras, Golla, Stronati, Ormonde-Ottewill (Markgráf 46’) – Szolnoki, Plsek (Favorov 61’), Nissilä (Levi 61’) – Soisalo (Bévárdi 70’), Nagy (Farkas 85’) – Puljic (Colley 46’)

gólszerzők: Soisalo 69’ ill. Frydek 82’

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)