Elképesztő hajrát mutattak be Kerkezék, Styles debütált új csapatában

A Viditől távozó kapus bemutatkozására még várni kell.

ANGLIA

Az angol élvonalban a Bournemouth emlékezetes győzelmet aratott az Everton otthonában. A hazaiak az 57. percben már 2-0-ra vezettek, és az eredmény sokáig nem változott. Aztán a vendégek Semenyo góljával a 87. percben egalizáltak, majd a ráadásban még két Bournemouth-találatot láthatott a publikum. A három pontot begyűjtő gárdában Kerkez Milos kezdett, majd a 66. percben lecserélték.

Az angol másodosztályban a West Brom-Swansea összecsapás végeredménye 1-0 lett. A WBA csapatában bemutatkozott Callum Styles, a magyar válogatott labdarúgó a 82. percben érkezett a pályára csereként. Pénteken vált biztossá, hogy Tóth Balázs a Blackburn alakulatához igazol. A Viditől távozó kapus új csapata ma 1-1-es döntetlent ért el a Burnley stadionjában. Tóth kerettag volt, ám nem jutott szóhoz.

Premier League
Everton–Bournemouth 2-3
Championship (II. osztály)
Burnley-Blackburn 1-1
West Bromwich Albion–Swansea City 1-0
Plymouth Argyle–Stoke City 0-1
Plymouth: Szűcs Kornél végig a pályán volt.
League One (III. osztály)
Bolton Wanderers–Exeter 0-2
Bolton: Schön Szabolcs kezdett, majd az 54. percben lecserélték.

NÉMETORSZÁG

A német élvonalban a Wolfsburg az újonc Holstein Kielt verte 2-0-ra. A diadalmaskodó alakulatban Dárdai Bencét a 80. percben cserélték be. A Wolfsburg két kör után három ponttal rendelkezik.

A német másodosztályban a Hamburg 4-1-es sikerrel zárta a Münster elleni összecsapást. A Münsterben Németh András a 72. minutumban állt be. A 21 éves csatárnak érdekes lehetett ez a meccs, hiszen pont a Hamburg adta őt kölcsön a Münsternek.