nb1.hu

Eb-selejtező: a magyar válogatott szövetségi kapitánya kiadta az ukázt

Simán nyertek a mieink.

Korábban már beszámoltunk arról, hogy a magyar férfi futsalválogatott 4-0-s győzelemmel zárta a Norvégia elleni Eb-selejtezős meccset. A 6 ponttal rendelkező mieink jelenleg a csoport második helyén állnak.

Eb-selejtező: kiütötte ellenfelét a magyar válogatott

Sergio Mullor szövetségi kapitány a magabiztos siker után arról is beszélt, hogy hinniük kell abban, hogy az utolsó meccsen lesz lehetőség az Eb-kvalifikációra.

„A norvég válogatott erős ellenfél, amely végig keményen harcolt a mérkőzés során, de úgy érzem, hogy nekünk több lehetőségünk volt, magasabb minőséget képviseltünk a találkozón. A második gól egy kicsit megnyugtatta a csapatot és a második félidő során tovább helyzeteket tudtunk kialakítani, végül pedig négy gólt szerezve győztünk. Ami a kijutást illeti, álmodnunk kell erről, sőt, hinnünk kell abban, hogy az utolsó csoportmérkőzésre, a szlovénok elleni meccsre megteremtjük a lehetőségét annak, hogy az Eb-szereplésért lépjünk pályára. Egyelőre azonban a norvégokkal szembeni idegenbeli mérkőzés a legfontosabb, arra koncentrálunk, aztán kiderül, hogy mennyire lehetünk majd optimisták áprilisban” – idézi a trénert az mlsz.hu.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC