Más pozícióban maradhat a klubnál.
Az NB1.hu információi szerint távozik posztjáról Makray Balázs a DVSC-t működtető gazdasági társaság cégvezetője. Igaz, a klub hivatalos oldalán egyelőre az ő neve szerepel ebben a pozícióban.
Makray Balázs 1999 óta szolgálja a DVSC-t, amely éppen abban az évben nyert Magyar Kupát. Közben vezette a 2008-as labdarúgó-Eb-rendezést megcélzó magyar pályázatot is. Szerkesztőségünk úgy tudja, hogy ezzel nincs vége a rutinos és megbecsült vezető debreceni karrierjének. A továbbiakban a klub akadémiáján folytatja munkáját, ahol amúgy eddig is ügyvezető volt.
A DVSC az utolsó fordulóban maradt benn az NB I-ben, a csapat Zalaegerszegen lép pályára az új idény első fordulójában.
Amint lesznek újabb részletek, azokról is beszámolunk.
FRISSÍTÉS 10:33
A helyi Haon értesülései egybevágnak a mieinkkel. A lap hozzáteszi: “a nyilvánosan elérhető E-cégjegyzékben szereplő adatokalapján mai nappal lejár Makray megbízatása, de nem csak az övé, hanem a DVSC Futlball ZRT. képviseletére jogosultak közül Dr. Sásdi András, Szabó Miklós, Ike Thierry Zaengel, Ticz Balázs és Martin Inké is. A felügyelőbizottsági tagoknál – Dr. Bács Zoltán, Madarasi István, Virág László Tibor – ugyanez a helyzet.
FIRSSÍTÉS 13:05
Az NB1.hu információi szerint az új cégvezetőt Tóth Péternek hívják, aki az nemrég a DVSC-ben részesedést vevő Five Eleven Capital helyi kapcsolattartója