Bognár György kiakadt az ellenfélre: ilyen futballnak nincs helye a pályán

Azt kívánja, hogy álmaiban se jöjjön elő ez a meccs.

Mint ahogy arról beszámoltunk, a Paks balhés mérkőzésen 3-0-ra verte a montenegrói Mornart a Konferencia-ligában, így nagy lépést tett a továbbjutás felé.

Böde-gól, két piros, fantasztikus hajrá: a Paks balhés meccsen lépett óriásit a továbbjutás felé

A lefújást követően Bognár György vezetőedző értékelt.

„A számszerű végeredmény számunkra jó, de a látottak alapján ez a meccs álmomban se jöjjön elő. Ilyen ellenfelet én még nem láttam, amelyik akkor sem akart futballozni, ha tízen voltak, akkor sem, ha kilencen, akkor sem, ha nyolcan. Mindent bevetettek, így próbáltak kompenzálni, nagyon nem tetszett ez a meccs.  Nem játszottunk jól, sem fizikálisan, sem mentálisan nem voltunk topon,  lassan járattuk a labdát, de ez törvényszerű, ha két nap pihenők után meccset kell játszanunk. Biztos, hogy lesz még néhány ilyen alkalom, amikor nem tudják felpörgetni magukat a játékosok. A végére csak jár a gratuláció a csapatomnak a végeredményt illetően. Le kell játszani a visszavágót, teljesen mindegy, mi volt itt ma. Mi várhat ott ránk? Ugyanerre számítunk: kézzel, lábbal rugdosásra, rángatásra, lefekvésre, fetrengésre. Nem szeretném az ellenfelet értékelni vagy minősíteni, de az ilyen futballnak nincs helye a pályán. Behoztam a kreatív embereinket, de hát nem alakulhatott ki folyamatos játék, ha két percig feküdt valaki a földön. Úgy nem lehet futballozni, ha az ellenfél nem akar. A tiszta játék nem volt 20-25 perc, így nem tudom felróni a játékosoknak, hogy nagyobb iramot nem tudtak – hova menjenek, amikor áll a játék? Nem tudtuk Danit sem annyira megjátszani, hogy jobban tudjon érvényesülni. Fejelt egy gólt, ami fontos volt, ezzel együtt jól teljesített ő is.”

Repülő szotyis zacskók Magyarországon: 1994 a botrányok éve volt, Stadler Józsefet lelövéssel fenyegették