Bajnokok Ligája: búcsúztak a magyar csapatok

Az egyenes kieséses szakaszban az első kör volt a végállomás.

Mindkét magyar csapat az egyenes kieséses szakasz első körében búcsúzott a socca Bajnokok Ligája krétai viadalán.

A kispályás labdarúgás (socca) hazai szövetségének szombati tájékoztatása szerint a szigetszentmiklósi National Iron Team 1-0-ás vereséget szenvedett a görög San Antoniótól, míg a kartali Albidok FC 2-1 kapott ki a címvédő horvát a horvát NK Victory Vrsartól – jelezte az MTI.

A Socca Hungary a Facebookon arról írt, hogy a NIT meccse tele volt indulatokkal. A magyar gárda a második félidőben egyenlíthetett volna, de a helyzetkihasználás nem volt megfelelő.

Az Albidok FC az első félidőben kétgólos hátrányba került, majd a második játékrészben Puskás Ádám szépített, ám az egalizálás nem jött össze.