nb1.hu

Az azeri kapitány tudja, mire számíthat a magyaroktól

Fernando Santos szerint kimerítően elemezték a mieink játékát.

Fernando Santos szerint jól felkészült az azerbajdzsáni válogatott a magyarból a két csapat felkészülési mérkőzése előtt. Ellenfelünk portugál szövetségi kapitánya szerint ugyanakkor csapata nem a legkipihentebb, és egy hiányzójuk is lesz.

„Jól ismerem a magyar válogatottat, és tisztában vagyok vele, hogy egy jól szervezett csapat” – mondta Santos a mérkőzést megelőző napon tartott sajtótájékoztatón. A tréner hozzátette, így is kemény meccsre számít a mieink ellen.

„Emil Badalov valóban sérült, de más hasonló helyzetben lévő játékosunk nincs. Hosszú utunk volt, így a játékosaink némileg fáradtak. De kimerítően elemeztük Magyarország csapatát. Tudjuk, mire számíthatunk tőlük, úgy védekezésben, mint támadásban” – fogalmazott.

A Fernando Santos irányítása alatt egyelőre kilenc meccsen még nyeretlen azeriek magyar idő szerint 18.00-kor fogadják a 2025-ben mindhárom mérkőzését elveszítő magyar válogatottat.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Fehérvár FC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC