Megjósolták, hogy mekkora esélye van a BL-selejtező utolsó körében a Fradinak.
A Ferencvárost már csak egy párharc választja el attól, hogy főtáblás legyen a Bajnokok Ligájában. A zöld-fehérek a selejtező utolsó körében a Qarabaggal csapnak össze.
A Football Meets Data nevű X-oldal jóslata szerint egy nagyon kiegyenlített párharc várhat a Fradira. A posztból kiderül, hogy az azerieket tartják egy kicsit esélyesebbnek. A Qarabag továbbjutására 52 % esély van, míg a Ferencváros neve mellett 48 % szerepel.
[📊 Probabilities in 🔵 UCL PO]
📈 Biggest favorites to reach 🔵 LS:
▪️ 90% 🏴 Celtic
⚖️ Most balanced tie:
▪️ 🇦🇿 Qarabag v Ferencvaros 🇭🇺
🚨 Full projections for ALL TEAMS in 🔵 UCL 🟠 UEL 🟢 UECL available for our members (in bio) pic.twitter.com/iOJRNSH5qL
— Football Meets Data (@fmeetsdata) August 13, 2025
Az FTC július elején számolt be arról, hogy a skót élvonalban edződő Dundee United csapatának adta kölcsön Isaac Pappoét. A ghánai középpályás a múlt héten a Rapid Wien elleni Kl-meccsen megsérült – erről edzője nyilatkozott.
„Egy picit minden lehetséges jelenleg. A legrosszabbtól tartottunk a múlt héten. Kemény srác, nem maradt volna lent és biztos nem kell hordágyon levinni, ha nem komoly a baj. Akkor azt hittük, hogy nagy a baj, nagyon laza volt a térde. Sok szalagja meghúzódott. Nem szakadt el, de most épp megbeszéléseket folytatunk arról, hogyan folyjon a rehabilitációja. Hogy szükség van-e műtétre, vagy gyógyuljon meg magától. Szalagsérülésről van szó. Azt gondolom, hogy az új évben térhet vissza. Nem tudok pontos időpontot mondani, de idén már biztos nem” – idézi Jim Goodwint az ulloi129.hu.
Közben a haon.hu szúrt ki egy X-bejegyzést, amely szerint Edgar Szevikjan állítólag a Lokinál is képben lehet. A DVSC mellett az angol másodosztályú Coventry City szintén figyelheti a labdarúgót.
The future of Edgar Sevikyan remains uncertain.
He could leave Ferencváros on loan.
Debreceni VSC and Coventry have shown interest. pic.twitter.com/IBWnRL2kgQ
— Chase (@gotnba) August 13, 2025
A 24 éves Szevikjan az örmény válogatottban 17 meccsen szerepelt. A Fradinál 2028 nyáron jár le a szerződése, az értékét a Transfermarkt 2 millió euróra becsüli. A Fradi valószínűleg újra kölcsönadhatja a támadót, ez a forgatókönyv nem lenne idegen Szevikjannak, mivel az előző idényben így játszott az orosz Lokomotiv Moszkvában.