nb1.hu

Argentin szupertehetség érkezhet Kerkez Milos helyére

A legfrissebb fejlemények.

Nemrég jeleztük, hogy Kerkez Milos, a magyar válogatott és a Bournemouth bal oldali szárnyvédője továbbra is ihletett formában futballozik klubcsapatában. Szombaton az Everton ellen adott káprázatos gólpasszt, és csapata 1-0-ra diadalmaskodott.

Kerkez tehát a pályán nyújtott teljesítménnyel válaszol azokra a sajtóhírekre, amelyek szerint Liverpoolban folytathatja a pályafutását, illetve arra is, hogy spanyol források már a Real Madriddal is szóba hozták.

Kerkez Milos ismét stílusosan reagált a Liverpool és a Real Madrid-hírekre

A legjobb válasz a jó teljesítmény, nem pedig a hírekre való reagálás, hiszen a futballistákat elsősorban a tudásuk miatt szerződtetik a klubok. Most viszont olyan hírek érkeztek Argentínából, amelyek Kerkez pályafutása szempontjából is jelentősek lehetnek.

César Luis Merlo, az átigazolási hírekre szakosodott újságíró jelentette, hogy a Bournemouth vezetősége mindenben megállapodott a Lanús irányítóival, és Julio Soler 8 millió euróért az angol klubhoz igazol.

Soler tagja volt az argentin válogatott nyári olimpiai csapatának, korábban az U20-as válogatott csapatkapitánya is volt. Ősszel pedig meghívást kapott Lionel Scaloni szövetségi kapitánytól a felnőtt válogatott keretébe. 19 éves kora ellenére abszolút alapember klubcsapatában.

Soler ugyanazon a poszton játszik, mint Kerkez Milos. Úgy véljük azonban, hogy nem riválisként, hanem helyettesként igazolták őt az angolok.

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Fehérvár FC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC