A végén jött a csattanó a Nyíregyháza edzőmeccsén

Horvát ellenfele volt a Szparinak.

Az NB I-re készülő Nyíregyházára a horvát NK Osijek csapatával játszott edzőmeccset vasárnap. Az első gól a 10. percben született, ekkor Jugovics fejese kötött ki a Szpari kapujában. A szünetig újabb találat már nem esett, így a második játékrész előtt az eszékiek 1-0-ra vezettek.

Az 56. minutumban egyenlített Tímár Krisztián legénysége Gresó Mátyás bombájával. Nagyjából tíz perccel később ismét a horvát alakulat vezetett, ugyanis Omerovics volt eredményes. A 89. minutumban jött a csattanó, hiszen Beke Péter egy szabadrúgásból köszönt be, ezzel 2-2 lett a végeredmény.

NK Osijek – Nyíregyháza Spartacus 2-2 (1-0)
Nyíregyháza: Fejér (Tóth B. 60.) – Rjasko, Alaxai, Temesvári(Tamás O. 60.) – Navrátil (Pinte 60.), Kesztyűs(Kovács 60.), Nagy D. (Gengeliczki 60.), Nagy B.(Horváth 60.) – Kovácsréti(Oláh 60.), Babic(Akinyemi a szünetben), Gresó (Beke 60.). Vezetőedző: Tímár Krisztián

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)