Sűrű a légiós programja.
Pénteken a sereghajtó Kecskemét az utolsó előtti helyen álló DVSC-t fogadja az NB I-ben. A sorsdöntő mérkőzés előtt mindkét gárdát 4 pont választja el a bennmaradást jelentő 10. helytől.
Driton Camaj jó hangulatban lehet, hiszen a napokban a montenegrói válogatott tagjaként két győzelmet ünnepelhetett. Montenegró a Gibraltár (3-1) és a Feröer-szigetek (1-0) elleni meccseket is győzelemmel zárta, Camaj pedig mindkét találkozón szóhoz jutott.
„A célunk az volt, hogy a begyűjthető 6 pontot mindenképpen szerezzük meg ezen a két meccsen. A célunkat elértük, így boldogok vagyunk, ugyanakkor fejlődnünk kell még, hiszen a vártnál nehezebben tudtuk begyűjteni a pontokat. A realitás az, hogy a második helyért lehetünk versenyben a csoportban a csehekkel, ehhez négy pontot kellene szereznünk ellenük. Ez egyáltalán nem ígérkezik könnyű feladatnak, mivel nagyon jó csapatról van szó, a legjobbunkat kell nyújtanunk, ha ezt meg akarjuk csinálni. Azzal mindenki tisztában van, hogy Horvátország a csoport legerősebb tagja, ennek megfelelően az első hely fő várományosa” – idézi a támadót a KTE hivatalos oldala.
Camaj már a DVSC elleni mérkőzéssel kapcsolatban is megosztotta a gondolatait:
„Már alig várom, hogy a csapattal legyek, hiszen pénteken nagyon fontos meccs vár ránk. Szeretnénk megszerezni a három pontot, hogy közelebb kerüljünk a célunkhoz. Megvan bennünk a kvalitás, hogy megőrizzük helyünket az NB I-ben, bízom benne, hogy ezt pénteken meg is tudjuk mutatni” – mondta a 28 éves légiós, aki ebben az idényben eddig négy gólt szerzett az NB I-ben.