A 90. percig győzelemre állt a Ferencváros az angol sztárcsapat ellen

Fantasztikus első félidőt produkáltak a zöld-fehérek.

A Ferencváros felkészülési mérkőzésen 2-2-es döntetlent játszott a West Ham ellen Ausztriában.

Pascal Jansen együttese remek első félidőt produkált, hiszen Owusu és Pesics góljaival 2-0-ra vezetett. Az angol sztárcsapat a második játékrész elején szépített, majd amikor úgy tűnt, marad a 2-1, a 90. percben Aguerd is betalált, ezzel beállítva a 2-2-es végeredményt.

A Ferencvárosnál több új igazolás is pályára lépett.

FTC-West Ham United (angol) 2-2 (2-0)

FTC: Varga Á. – Makreckis, Cissé, Raul Gustavo, Ramírez (Civic, 58.) – Abu Fani (58., Rommens), Maiga (Tóth A., 77.), Kehinde (Gruber, 83.) – Traoré (Kady, 77.), Pesics (Bassey, 77.), Owusu (Ben Romdhane, 58.)

West Ham United: Fabianski – Kodua, Kilman, Mavropanos, Cresswell – Potts, Orford, Ward-Prowse – Kudus, Cornet, Guilherme.
A II. félidőben: Foderingham – Zouma, Ings, Aguerd, Irving, Emerson, Earthy, Casey, Kelly, Kodua, Potts (Earthy, 68.)

Gólok: Owusu (25.), Pesics (41.), illetve Ings (48.), Aguerd (90.)

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)