Élő közvetítés a DVTK-Békéscsaba mérkőzésről

Miskolc – DVTK-Békéscsaba 2-0. Magabiztos győzelem.

Az OTP Bank Liga 19. fordulójában a 9. helyen szerénykedő DVTK fogadja a sereghajtó Békéscsabát. Mindkét együttesnek kulcsfontosságú a három pont. A vendégeknek azért, hogy továbbra is harcban maradjanak a bent maradásért, míg a hazaiaknál könnyen lehet, hogy a vezetőedző, Bekő Balázs állása is azon múlik, hogy be tudja-e húzni a győzelmet a miskolci csapat

Élő közvetítés az Európa-bajnokság csoportjainak a sorsolásáról. Minden tudnivaló egy helyen: stadionok, jegyvásárlás, szurkolói zónák, ellenfelek!

Élő közvetítés a Vasas–Honvéd mérkőzésről

DVTK: Rados – Okuka, Lipták, Kovács G., Németh M. – Bacsa (Grumic, 72.), Egerszegi, Kitl, Koman (Eperjesi, 90.) – Barczi (Takács, 83.) – Novothny. Vezetőedző: Bekő Balázs.
Békéscsaba: Mursits – Piermayr, Vaskó, Fehér Zs., Damjanovics – Spitzmüller (Korudzsiev , 60.), Punosevac (Szilágyi, 73.), Guaru, Laczkó, Calvente Criado – Birtalan (Vadász, 68.). Vezetőedző: Zoran Szpisljak

Gól: Novothny (28.), Koman (61.)
Sárga lap: Piermayr (41.), Laczkó (42.)
Piros lap: Laczkó (65.)

93. perc: Vége a mérkőzésnek.

90. perc: Koman helyett Eperjesi az utolsó csere!

88. perc: Takács ment el a jobboldalon, mikor lőtt, Mursits bele tudott vetődni

87. perc: Németh beadását Kitl a 16-osról sarokkal tette kapura, nem sokkal ment mellé

86. perc: Okuka húzott jobbról befelé, majd 17 méterről lőtt. Mursits vetődve védett

83. perc: Barczi helyet Takács T. a DVTK második cseréje

73. perc: Punoševac helyére Szilágyi érkezett a vendégcsapatba.

72. perc: Bacsa helyett Grumić a DVTK első cseréje

71. perc: Egerszegi indítása után Novothny félfordulatból lőtt 16 méterről mellé

68. perc: a második vendégcsere, Birtalan helyett Vadász a pályán

65. perc: Emberelőnyben a DVTK, a Barczi elleni szabálytalanság miatt Laczkó megkapta második sárga, egyúttal első piros lapját

63. perc: Barczi lőtt 22 méterről futtában a keresztléc fölé. Sistergős bomba volt

61. perc: Növelte előnyét a DVTK! Németh baloldali beadását még kifejelték a védők, azonban érkezett Koman, aki jobbról, 17 méterről laposan kilőtte a hosszú alsó sarkot 2-0.

60. perc: Cserélt a Békéscsaba, Spitzmüller helyett Korudzsiev a pályán

59. perc: szép Barczi-Kilt összjáték után utóbbi adott  középre balról, de úgy ment el keresztbe a labda, hogy senki nem ért hozzá

55. perc: Bacsa kanyarodott rá széles ívben a labdával a vendégek kapujára, balról a hosszú felsőt célozta, és nem is sokat tévedett

51. perc: Németh félpályáról előrelőtt szabadrúgása után Novothny került ziccerbe, elsőre a kapusba lőtte, a kipattanót sem tudta átgyötörni átgyötörni Murstitson.

50. perc: Koman kanyarított a balról középre a labdát, középen Novothny egy lépéssel maradt le róla

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek

43. perc: egy hosszú indítás lejött a védőkről, Barczi egyből lőtt a 16-osról, nem sokkal a jobb felső sarok mellé

42. perc: Laczkó kapott sárgát, mert belerúgott Barcziba

41. perc: Piermayr kapott sárga lapot, mert felvágta Egerszegit

39. perc: Favio szabadrúgását Németh csúsztatta oldalra a kapu előterében

34. perc: Calvente forgatta meg Kovácsot, majd éles szögből lőtt, Rados a rövid alsó sarok elől tornázta ki a labdát. A szöglet veszélytelen

33. perc: Okuka ment el a jobbszélen, beadta középre, Bacsa érkezett és az ötösről az oldalhálóba bombázott

31. perc: Koman baloldali beadása lejött a védőkről azonban pont Barczi elé, aki 14 méterről lőtt, de blokkolták

28. perc: Megszerezte a vezetést a DVTK! Barczi passzát Bacsa készítette le Novothny elé, aki 12 méterről, kissé balról szép gólt bombázott a jobb felső sarokba 1-0.

25. perc: Lipták indítását futotta be Bacsa, majd az alapvonalról középre passzolt, azonban a védők tisztáztak

17. perc: Németh adta be balról a labdát, amit a középen érkező Koman 15 méterről kapura fejelte, egy védőben elakadt a labda

12. perc: Lipták indította nagyszerű labdával a félpályáról Barcit, aki a 16-oson belül mellel maga elé tette a labdát, majd egy-két lépést követően 12 méterről laposan a jobboldali kapufa mellé lőtt. A labda az oldalhálót érte

7. perc: újabb diósgyőri szöglet, most jobbról, Koman beadása laposra sikerült, kivágták a védők

3. perc: a kisszögletet Koman kapta, aki balról a hosszú felsőt célozta, de kifelé kanyarodott a labda, ami jócskán a kapufa mellett ment el

3. perc: Barczi készített le a 16-os előterében egy labdát, amit Novothny egyből kapura lőtt, a védőkről pattant szögletre

1. perc: előrevágott labdát Calvente vett át a 16-oson belül, majd egyből a bal felső sarkot célozta, de Rados fogta a labdát

1. perc: a DVTK kezdte a mérkőzést