Élő közvetítés a Paks – Haladás mérkőzésről

Paks - Paks – Haladás 2-0. Folyamatosan frissül!

Előzmények:

A forduló egyik rangadója a Paks és a Haladás csatája, és ez dicséretet érdemel, hiszen a fordulóban Örökrangadó, Honvéd-Újpest és DVSC-DVTK is van. Ez a párosítás azonban, jelenlegi állapotokat véve, felér a két tradicionális és a helyi rangadó sorába.

Dzsudzsák bombagólt szerzett Törökországban. VIDEÓ

Élő közvetítés a DVSC-DVTK mérkőzésről

Élő közvetítés a Videoton-Vasas mérkőzésről

OTP Bank Liga, 16. forduló

Paks-Haladás 2-0 (0-0)
G.: Lenzsér (49.), Bajner (85.)

Játékvezető: Vad II István (Albert István, Berettyán Péter)

Paks: Molnár P. – Kulcsár D., Gévay, Lenzsér, Szabó J. – Bartha, Kesztyűs, Kecskés (Bajner 82.), Bertus, Koltai (Vági 90.) – Balázs Zs. (Hahn 73.)

Haladás: Király – Angyal (Gosztonyi 59.), Wils, Jagodics M., Bosnjak – Martínez, T. Wils, Németh M. (Medgyes 73.), Iszlai, Halmosi – Gaál

Élő közvetítés:

92. perc: Véget ért az összecsapás.

85. perc: Eldöntötte a három pont sorsát a Paks. A csereként beálló Bajner Bálint 15 méterről lőtt a kilépő Király fölött a kapuba.

67. perc: Bartha kiugratása után Balázs ziccerben kapu fölé emelt 10 méterről.

63. perc: Martínez kínálta meg Molnárt, de védeni tudott a paksi kapus.

58. perc: Koltai lőtt 25 méterről, de nem talált kaput.

49. perc: Vezet a Paks! Bertus ívelését Szabó fejelte le az ötösön belülre, a labdára Lenzsér Bence érkezett, aki a kapu bal oldalába lőtt.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége az első félidőnek.

40. perc: Újabb Gaál próbálkozás, ezúttal 16 méterről, de a bal felső mellett elsuhant a labda.

34. perc: Gaál távoli szabadrúgása a sorfalról a szögletre pattant. A sarokrúgést veszélytelen volt.

30. perc: A Haladás távoli kísérletekkel próbálkozik, nem sok sikerrel.

24. perc: Bartha lőhetett volna jó helyzetből, de tolt egyet a labdán, így a Hali-védelem összezárt.

19. perc: Kecskés lőtt 26 méterről, de Királynak nem kellett védenie.

12. perc: Ezúttal Bartha került helyzetbe, de a vendég védelem blokkolta a lövését.

10. perc: Kulcsár lőtt a bal oldaról, 16 méterről, de a labda jócskán fölé szállt.

4. perc: Németh Márió lőtt 14 méterről, de Monér szépen védett.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.