Pontrúgásokkal győzték le az atomvárosiak a PAFC-ot

Paks - Papp Kristóf duplázott, Lencse László 11-est rontott.

A vendég PAFC kezdte jobban a paksi bajnokit, amely az első negyedórában nem volt mentes a durva belépőktől, de sokáig csak a mezőnyben birkóztak egymással a csapatok. A hazai vezetés némileg a semmiből érkezett, miután Papp Kristóf szöglet után szép csúsztatással bevette a PAFC kapuját. A válaszra nem kellett volna sokáig várni, de a Dinjar által kiharcolt 11-est Molnár nemes egyszerűséggel kirúgta, így oda lett a felcsúti egyenlítés, Lencse pedig foghatta a fejét rontása után. Pár perccel később azonban már a paksi kapus sem tudott menteni, hiszen Márkvárt távoli lövése utat talált a hazai kapuba. A gyors gólváltás után a két csapat hamar visszarázódott a korábbi ritmusba, így 1-1-es félidő után jöhetett a pihenő.    A fordulás után leginkább a szögletek beadásában jeleskedettek a csapatok, de mint ez később kiderült, a pontrúgások tekerésén is múlott a három pont sorsa. Ugyanis sokadik szöglete után a Paks másodszor is megszerezte a vezetést bő egyórányi játék után. A gólt után ismét Papp Kristóf fogadhatta társai gratulációit. Az amúgy kevés helyzetet hozó meccsen úgy tűnt, a hazaiak második gólja dönt a paksi bajnokin, de előbb a csereként beállt Tischler egalizált, majd pár perccel később egy öngólt is fel kellett jegyezni, majd a hajrában Hahn Horváth Tamás hibája után végleg eldöntötte a meccset.  Paks-PAFC 4-2 (1-1). Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!