Élő közvetítés a PAFC–MTK mérkőzésről

Felcsút – PAFC–MTK 2-3. Többet érdemelt volna a PAFC.

Az ideiglenes otthonának számító Illovszky Stadiontól távol még nyeretlen MTK a Puskás Akadémia otthonában próbálhatja megszakítani rossz idegenbeli sorozatát. A hazaiak legutóbb fordulatos meccsen kaptak ki a Videotontól, azonban Pekár László gólerős játékra mindig lehet számítani.

Bunyó a pályán! Magabiztos volt a Vidi!

Bekő cseréje döntött, a Vasasnak tiziből sem ment!

Nagyon megalázta a Loki a Csabát!

Irányított a PAFC? az MTK a végén büntetett!

Bomba döntött a Paks-Újpesten

OTP Bank Liga, 12. forduló

Puskás Akadémia FC–MTK Budapest 2-3 (1-1)
Felcsút, Pancho Aréna, 1486 néző
Játékvezető: Pintér Csaba

PAFC: Pogacsics – Kocsis (Tischler, 64.)., Fodor, Kelic (Herceg, 30.), Dinjar – Pauljevics, Bacelic-Grgic, Sallai, Márkvárt, Pekár – Lencse. Vezetőedző: Robert Jarni
MTK: Hegedüs – Bese, Grgics, Poór, Vadnai – Strestík, Vass Á., Kanta J., Gera D. – Ramos, Torghelle (Thiam, 67.). Vezetőedző: László Csaba

Gól: Lencse (17.-tizenegyesből), Fodor (77.) ill. Kanta (33., 85.-tizenegyesből)), Bese (53.)
Sárga lap: Bacelic-Grgic (20.), Herceg (62.), Márkvárt (79.) ill. Vadnai (16.), Torghelle (35.), Kanta (77.)
Piros lap:

90+4. perc: Ramos helyére Szatmári érkezett időhúzó cserének. Pintér Csaba le is fújta a mérkőzést.   90. perc: Támad a Puskás Akadémia, hogy megmentsen egy pontot. Három perc lesz a hosszabbítás.   85. perc: Herceg ütközött a tizenhatoson belül Ramos-szal, Pintér egy kis hezitálás utána büntetőpontra mutatott. A labda mögé Kanta József állt, aki a balra vetődő Pogacsics mellett a kapu jobb oldalába lőtt 2-3.   80. perc: Továbbra is támadásban a PAFC. Pekár lőtte el keresztbe a kapu előtt a labdát.   77. perc: Egyenlített a Puskás Akadémia. Grgic buktatása után a tizenhatos sarkáról rúghatott szabadot a PAFC. A megítélt szabadrúgást Fodor váltotta gólra. A középre ívelt labdát előbb Hegedüs az égbe boxolta, a leeső labdára azonban a hazaiak védője érkezett elsőnek 2-2.    72. perc: Továbbra is támad a Puskás Akadémia. Az MTK már csak az eredmény megtartására törekszik.   67. László Csaba védekező játékost hoz be egy támadó helyett. Thiam váltotta Torghellét.   67. perc: Dinjar távolról eresztett el egy bombát, de nem talált kaput.   64. perc: Kocsis helyére Tischler érkezett a hazai csapatban.   61. perc: Grgic szögletét Lencse bombázta rá, egy lábban elakadt a játékszer   61. perc: Az MTK gólja után a Puskás Akadémia elkezdett nyomni, de egyelőre mindig egy tisztázó fővárosi védő.   57. perc: Pekár lövését Hegedüs fogta magabiztosan.   53. perc: Fordít az MTK. Ramos a bal oldalon passzolt Strestikhez, aki élesen középre ívelt, majd a hosszú oldalon Bese érkezett és a léc alá bombázott 1-2.   49. perc: Sallait buktatták a kaputól 18 méterre. Trükkös szabadrúgás formáció után Pekár lövi Ramosba a labdát.   48. perc: Vass Ádám cipőt cserélt, közben MTK szöglet, amit Lencse fejelt ki a tizenhatoson kívülre.   46. perc: Elkezdődött a második félidő. Egyik csapat sem cserélt a szünetben.     45+1. perc: Vége az első félidőnek   44. perc: Az MTK vezetőedzője, László Csaba trükközik az oldalvonalon kiguruló labdával. Szép jelenet.   39. perc: Pauljevic kevergetett a jobboldalon, majd elrúgta keresztbe a labdát, amiről kevéssel maradt le Lencse középen.   38. perc: Sallai buktatása után harminc méterre a kaputól a jöhetett szabadrúgással a PAFC. Pekár tűzte rá, de Hegedüs leért a bal alsóba.   34. perc: Bese lövésébe nagyon veszélyesen ért bele Fodor, az irányváltoztatás után a labda mellé pattant.   34. perc: Torghelle kapott sárga lapot szövegelésért. Tizenhatoson belüli kezezést reklamált, az MTK Budapest csatára.   33. perc: A Pukás Akadémia játékosa, Kelic megsérült, a helyére Herceg érkezett.   33. perc: Strestik balról ívelt középre, az MTK Budapest kapitánya, Kanta József csúsztatott a hosszúba 1-1.   30. perc: Lencse és Grgic összjátéka után, a horvát középpályás mélységbe ugratta Pekárt középen, ám Bese gyorsabb volt és szögletre mentett. A sarokrúgás után Strestík mentett a gólvonalról az utolsó pillanatban.   25. perc: Járatja a labdát mindkét fél, puhatolja a másik gyengéjét, meddő mezőnyjáték folyik egyelőre.   22. perc: Torghelle Kocsis és Kelic szorításában nyolc méterről piszkálta a kapu fölé a játékszert.   18. perc: A gól után az MTK egyből rohamozni kezdett. Ramos lövésénél védett hatalmasat Pogacsics.   17. perc: Lencse higgadtan értékesíti a büntetőt. Hegedüs jó irányba mozdult, de tökéletesen helyezett volt a labda, nem érhetett oda a jobb alsóba az MTK hálóőre 1-0.   16. perc: Dinjar beívelése pontatlan volt, a tizenegyes pontnál Vadnai szabálytalankodott, a játékvezető büntetőt ítélt!   10. perc: Sallai egy cselsorozat után próbálta mélységbe indítani Lencsét, de Hegedüsé lett a labda.   8. perc: Egyelőre az MTK irányítja a játékot, de komoly helyzete még csak a Puskás Akadémiának volt.   4. perc: Hatalmas lehetőség marad ki. Pekár bal oldali beadásába, Lencse csak belepiszkálni tudott, majd Sallai fölé bombázott.   3. perc: Az MTK harcolta ki az első szögletet, Kanta belőtt labdáját Kelic fejelte ki.   1. perc: Elkezdődött a mérkőzés. A PAFC kék-fehér-kékben, a fővárosiak fehér-kék-fehérben játszanak.