Élő közvetítés a DVSC – Békéscsaba mérkőzésről

Debrecen – Nagyon elpáholta az ellenfelét a Loki.

Előzmények:

Az NB I egyik újonca, a kiesőhelyen álló Békéscsaba tíz év után látogat ismét Debrecenbe. Mindkét csapat MK-továbbjutásnak örülhetett hét közben, így a pozitív előjelekkel várhatják az összecsapást. A hazaiak négy meccs óta veretlenek a bajnokságban, míg a vendégek az FTC, a Videoton és az MTK hármastól legutóbb négy pontot szereztek. Egyedül csak a listavezető Fradi otthonában maradtak alul (0–1), ami azt jelzi, a Békéscsaba kezdi megszokni az élvonal légkörét.

Bunyó a pályán! Magabiztos volt a Vidi!

Bekő cseréje döntött, a Vasasnak tiziből sem ment!

Nagyon megalázta a Loki a Csabát!

Irányított a PAFC? az MTK a végén büntetett!

Bomba döntött a Paks-Újpesten

OTP Bank Liga, 12. forduló

DVSC-TEVA–Békéscsaba 1912 Előre 7-0 (1-0)
G.:
Kulcsár (32., 68.), Sidibe (52.), Balogh (54.), Tisza (63.), Zsidai (76.), Jovanovic (81.)

Kiállítva: Vaskó (70.)

Játékvezető: Szilasi Szabolcs

DVSC: Radosevic – Mészáros, Máté, Brkovics (Jovanovic 60.), Korhut – Tisza, Varga J. (Szakály 71.), Zsidai – Balogh N., Sidibe (Sós 66.), Kulcsár  T.,

Békéscsaba: Ilizi – Bényei, Vadász, Vaskó, Fábio – Spitzmüller, Borbély – Calvente, Viczián, Laczkó – Piemayr (Birtalan 46.)

Élő közvetítés:

92. perc: Vége a mérkőzésnek!

89. perc: Úgy néz ki, ennyi elég a Lokinak.

81. perc: Itt a hetedik! Aleksandar Jovanovic 40 méterről lőtt a jobb oldalról, Ilizi kezéből kétszer is kipattant a labda, a partjelző jelzi, bent volt. (7-0).

76. perc: Gólözön, már hatnál jár a Debrecen! A csabai tizenhatoson belüli kavarodás végén Zsidai László elé került a labda, aki 3 méterről bekotorta azt. (6-0).

70. perc: Vaskó megkapta a második sárgáját Balogh buktatásáért, mehetett zuhanyozni.

68. perc: Itt az ötödik, kiütés! Korhut bal oldali beadásába először Balogh ér bele, a labda Kulcsár Tamás elé került, aki 8 méterről becsúszva talált be. (5-0).

63. perc: Potyognak a gólok, a Loki kiüti a Békéscsabát! Tisza Tibor is betalált. A támadó Sidibe passza után 11 méterről a jobb alsóba lőtt. (4-0).

54. perc: Itt a harmadik hazai gól, eldőlt a meccs! Korhut bal oldali beadását Balogh Norbert 5 méteről a bal sarokba lőtte. (3-0).

52. perc: Már kettővel megy a Loki! Balogh hozta szépen helyzetbe Ibrahima Sidibét, aki egy csel után 14 méterről a bal alsó sarokba lő. (2-0).

49. perc: Balogh zavarta meg Ilizit, így nem sikerült felszabdítania, Kulcsár elérte a labdát a bal kapufánál, de rosszul passzolt vissza.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: Tisza 30 méteres szabadrúgsát Ilizi szépen tolja ki a jobb felső elől.

41. perc: Korhut bal oldali szöglete után majdnem megduplázta az előnyét a Loki, de Brkovics 7 méterről a léc fölé fejelt.

40. perc: Kis híján egyenlített a Békéscsaba. Vaskó fejelt hat méterről a jobb alsó mellé.

32. perc: Vezet a Debrecen! Korhut indított villámgyors ellentámadást, Balogh balról befelé húzva Kulcsár Tamás elé passzolt, aki kapura emelt, a gólvonalon álló Spitzmüller fejjel csak beljebb tudta segíteni a labdát. (1-0).

21. perc: Balogh lőtt öt méterről, de a kirobbanó Ilizi hárítani tudott, majd a kipattanót Tisza küldte kapura 10 méterről, de a gólvonalon álló Vaskóról kijött a labda.

18. perc: Tisza szúrta rá a labdát 20 méterről, de méterekkel kapu mellé ment.

11. perc: Piemayr 10 méterről leadott lövését blokkolta a debreceni védelem.

2. perc: Sidibe és Bényei ütközött, de mindketten tudják folytatni.

1. perc: Szilasi Szabolcs sípjelére vette kezdetét a találkozó.