Nyíregyháza-Siófok: sportszerűtlen passz miatt állították ki az edzőt a legvégén

Fellélegezhet az első négy helyezett.

Csak „kicsit tudott ma közelebb kerülni” az élen álló négyeshez a Siófok ellen a 73. perctől emberelőnyben játszó Nyíregyháza, hiszen a találkozó végeredménye 0-0 lett.

Ha viszont azt vesszük (és ezért is használtunk idézőjelet), hogy az első Haladás, a második Kecskemét, a harmadik Vasas és a negyedik Szeged is győzött tegnap, akkor 2 ponttal távolabb is került tőlük a forduló végére Szergej Pacaj csapata.

A Siófok továbbra is remek formában van, hiszen az előző három bajnokiját megnyerte és most sem kapott ki, annak ellenére, hogy a Szpari volt a találkozó esélyese.

Mint már írtuk, a vendégek a 73. percben kerültek emberhátrányba, ekkor az történt, hogy Varga Bence szerelését ítélte szabálytalannak a játékvezető Vass Patrikkal szemben, ezért villantotta a sárga lapot. Mivel a siófoki védő már begyűjtött korábban egy lapot számára véget ért a mérkőzés.

De a piros előkerült még egyszer a mérkőzésen, ráadásul nem más kapta, mint a Siófok vezetőedzője, Domján Attila, aki a 90+2. percben a pályára passzolta a labdát, amikor a hazaiak bedobást végeztek el…