Miskolc – Érdekes ötlettel állt elő a diósgyőri légiós.
A Ferencváros korábbi, a Diósgyőr jelenlegi légiósa, Julian Jenner már többször is állást foglalt a szurkolókkal kapcsolatban.
Fotó: dvtk.eu
Néhány órája a Facebook-oldalán tett közzé egy angol nyelvű szöveget, amellyel az MLSZ-nek üzent:
„Kisfiúként mindig arról álmodtam, hogy labdarúgó leszek. Hogy telt házas stadionokban játsszak, sohasem a pénzért, vagy azért, hogy meggazdagodjak belőle. Sokkal inkább az motivált, hogy mindenki ismerje a nevem, és emlékezzenek, milyen profi játékos voltam. Hogy szórakoztassam őket a tudásommal. Most azonban a klubkártyák miatt szinte üresek a stadionok. Miért nem fogunk össze mi játékosok és szurkolók, hogy megoldást találjunk erre a problémára? Hiszen szurkolók nélkül unalmas ez a játék. Mi, labdarúgók teli stadionban akarunk játszani, nem üresben! Alakítsanak ki különböző szektorokat a stadionokban: legyen külön szektor a bérletesek számára, másik a gyerekes családoknak, ahol nagyobb biztonságban vannak! Az MLSZ találjon megoldást a szurkolókkal együtt a dolgok jobbá tételére!












