PAFC-DVSC: A hajráig vártak a találatokkal a csapatok

Felcsút - Szépségdíjas szabadrúgásgól volt a hazaik veszte.

Azok után, hogy a DVSC egy hete hétszer vette be a Békéscsaba kapuját, kissé visszafogottan esett neki a PAFC együttesének. Természetesen nem lehet mindig gólkarnevált rendezni, de a Loki összesen két helyzetet tudott kialakítani az első félidőben. Igaz, a hazaiak sem sziporkáztak elől, egyedül Lencse László foghatta a fejét közel fél órányi játék után, amikor elpuskázta ziccerét. Az első játékrész jó iramú volt, sok volt a párharc, amelyből a Fiola Attila-Balogh Norbert emelkedett ki a leginkább. A 0-0-s félidővel vonulhattak az öltözőbe a játékosok.    A fordulás után sokat esett a játék színvonala. A harc dominált, helyzetekig alig-alig jutottak a csapatok. Szemre klasszikus egygólos meccsnek tűnt, és ahogy közeledtünk a 90 perc végéhez, egyre inkább megerősödött bennünk az érzés, amelyik csapat megszerzi a találkozó első gólját, megnyeri a meccset. A 82. perc pedig meghozta azt a gólt, ami eldönthette volna a három pont sorsát, de Korhut Mihály a 87. percben egyenlített, amely mindent figyelembe véve megérdemelt volt. Ugyanis három pontot Felcsúton egyik csapat sem érdemelte volna meg.    PAFC-DVSC 1-1 (0-0). Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!

NB I: Edzői értékelések a 13. forduló meccseiről