Király Gábor király volt és hős lett a Hali-Honvéd meccsen

Szombathely - A kapus 11-est hárított, Youla lesgólig jutott.

Nagy taktikai csata miatt a Haladás-Honvéd párharc első játékrésze kissé unalmasra sikeredett. Küzdelem az volt, látványos futball már kevésbé. A hazaiak Német Máriótól, míg a vendégek Youlától várták a gólt, gólokat, de a két támadó nagyon ritkán kerültek helyzetbe, ha igen, akkor meg a lesállás akadályozta meg, jelen esetben a Honvéd-támadóját, hogy bevegye riválisa kapuját. A szünethez közeledve azonban előnyhöz juthatott volna a kispesti egylet, de a Baráth által kiharcolt büntetőt Vernes nagyon gyengén rúgta, vagy mondjuk úgy, Király egy királyi vetődéssel hárította a Honvéd-támadó lövését.   A második félidő eleje jó ütemben kezdődött, akár több gól is születhetett volna, ebben az időszakban, de bő egyórányi játék után megint csapkodó lett a játék egymás hibáiból éltek a csapatok. Az volt az ember érzése, hogy vagy marad a 0-0 vagy egy gól dönti el a három pont sorsát, amelyhez egyszer a Hali, máskor pedig a Honvéd állt közelebb. Végül maradt minden a régibben, így az első félidőben büntetőt hárító Király Gábor lett a meccs hőse.  Haladás-Honvéd 0-0. Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!  A Vasas és a Loki edzőjét is alaposan kikérdeztük  Thomas Doll: „Nehéz hátizsákot cipeltek a játékosok”