Szombathely – A szurkolók haragja miatt hagyta el a lelátót.
Mint azt tegnap jeleztük: a Haladás szurkolóinak egy masszív csoportja szívesen „elbeszélgetett” volna Szentes Lázárral, a Hali trénerével. A vezetőedző ugyanis, eltiltása miatt, a tribünről volt kénytelen elkezdeni nézni, ahogyan szenvednek a játékosai az FTC ellen. A második félidőt azonban már máshonnan tekintette meg, éppen jókor távozott, még azelőtt, hogy a feldühödött drukkerek megtalálták volna. A haladasfc.nyugat.hu az üggyel kapcsolatban arról adott tájékoztatást, hogy a második félidőt a klubházból figyelte Szentes, aki az első játékrészben (mivel az edzők ilyenkor nem adhatnak utasításokat) még úgy segítette a csapatát, hogy az egyik segítőjének súgott, aki továbbította az észrevételeit. Legalábbis ezt mondta a meccset közvetítő televíziós riporter… S. Z.












