Kamber dönthetett volna a Bozsik-stadionban

Budapest – Nagy taktikai csata és döntetlen Kispesten.

Puskás Ferenc szokta adni a kispestiek és a felcsútiak meccseinek a legnagyobb felhangot, mindenki tudja, hogy miért. Most viszont az özvegyére gondolt publikum a kezdés előtt, némán, csendben, hiszen először játszott a Honvéd hazai pályán Bözsi néni halála óta.   Nagy taktikai csata és küzdelem jellemezte a mérkőzést. A Honvéd próbált többször kezdeményezni, leginkább Kamber vezérletével, aki a pálya minden pontján feltűnt. A felcsútiak kontrákra rendezkedtek be, voltak is lehetőségeik mélységi indításoknak köszönhetően, így Kemenesnek többször a tizenhatos vonalánál vagy azon kívül kellett játékba avatkoznia. Szünet után is a hazaiak próbáltak aktívabbak maradni, szurkolóik meg nem szűnő bíztatása mellett. Így végig megmaradt az összecsapás harcos jellege, de a gól vagy gólok nem „ízesítették” a látottakat. A legvégén Kamber megszerezhette volna a győztes gólt, de a 93. percben centikkel a jobb sarok mellé helyezett. Emiatt is közelebb állt valamivel a Honvéd a sikerhez.  Mindkét csapat hazai pályán szerepelhetett, hiszen az MTK is a Fáy utcában szokta fogadni az ellenfeleit. Amint az várható volt, nagy küzdelemmel, harcos meccsel örvendeztették meg a felek a publikumot. Mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek: a hazaiak szélekről belőtt labdák után is veszélyesek tudtak lenni, míg a vendégek többször vezettek kontrát.  Bp. Honvéd-PAFC 0-0. Az élő közvetítés a linkre kattintva olvasható!