Élő közvetítés az MTK – Puskás Akadémia mérkőzésről

Budapest – Csiki Norbert gólja döntött a kiegyenlített meccsen.

Az MTK-Puskás Akadémia mérkőzéssel veszi kezdetét az OTP Bank Liga 27. fordulója. Amely összecsapást megelőzően a „hazaiak” részéről Poór Patrik, a vendégektől Tischler Patrik beszélt a várakozásairól.

Élő beszámoló:

1. perc: Szilasi Szabolcs sípjelére vette kezdetét az összecsapás. Az MTK fehér-kékben, míg a PAFC sárga-kékben lépett pályára. A találkozót a hazai csapat kezdte.

2. Perc: Torghelle lőtt 21 méterről, kicsit eltörte a labdát, de Danilovicsnak így is ki kellett szednie a bal alsóba tartó labdát.

5. perc: Óriási MTK helyzet. Hajdú Thiam szép passzát követően 10 méterről a bal kapufát találta el a védője szorításában.

9. perc: Csiki eresztett el lövést 22 méterről, a középre tartó labdát könnyedén húzta le a Puskás Akadémia kapusa.

14. perc: Újabb hazai próbálkozás. Thiam vállalkozott lövésre 25 méterről, a labda csapódott lefelé, de így is egy méterrel a kapu fölött hagyta el a játékteret.

18. perc: Tischler végzett el gyönyörűen jobb külsővel szabasrúgást 23 méterről, a bal alsó felé csavarodó labdát Hegedüs nagy bravúrral védte.

20. perc: Itt a meccs első sárga lapja. Szélesi előbb rángatta, majd fel is rúgta a középpályán Pölöskeit.

24. perc: Fiola jobb oldali beadása Hajdú lábáról a felső lécen csattant.

25. perc: Pölöskei tekert senkitől nem zavartatva 15 méterről, a bal felsőbe tartó labdát óriási bravúrral szedte ki Danilovic.

29. perc: Horváth jobb oldali szögelete után Csiki fejelt hat méterről, de kicsit hátra kellett nyúlnia a labdáért, így jócskán kapu mellé fejelt.

33. perc: Kanta jobb oldali szöglete után Thiam ugrott a legmagasabbra és hat méterről a földre fejelve a labda a felső lécről jött ki. A vendég csapat ellentámadása végén Lencse lőtt 14 méterről, Hegedüs szépen védett.

40. perc: Veszélyesnek tűnő Tischler-bombát blokkolt a vendég védelem.

45. perc: Vége az első félidőnek.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész. Csere nem történt egyik oldalon sem.

53. perc: Kanta bal oldali szöglete után Hajdú lőtt kapásból 20 méterről, de a labda csúnyán kapu fölé szállt.

58. perc: Tóth II Balázs ápolása miatt állt a játék.

61. perc: Vezet az MTK! Horváth futott el a jobb oldalon, majd szépen passzolt vissza középre az érkező Csiki Norberthez, aki 12 méterről a bal alsóba tekert. (1-0).

64. perc: Hudák rántotta le Poórt, sárga lapot kapott cserébe.

68. perc: Torghelle picit hosszan kapta a labdát, de így is bele tudott piaszkálni öt méterre a kaputól a labdába, amely elakadt a kifutó Danilovicsban.

69. perc: Spandler helyére Kleinheisler László állt be a Puskás Akadémiánál.

74. perc: Újabb csere. Csiki helyére Bese Barnabás érkezett az MTK-nál.

75. perc: Lencse lőtt kissé kiszorított szögből a bal oldalról, de az öt méterről leadott próbálkozást Hegedüs védte.

77. perc: Makrai váltotta Tischlert a vendég oldlalon.

84. perc: Hegedüs öklözött röviden, de Hudák 8 méterről csúnyán ellőtte a labdát.

86. perc: Vadnai érkezett Horváth helyére az MTK-nál.

88. perc: Csere a másik oldalon is. Zsótér váltotta Hudákot.

90. perc: Három perc hosszabbítás lesz az összecsapáson.

93. perc: Vége az összecsapásnak, az MTK Csiki Norbert góljával tartotta otthon a három pontot.