Élő közvetítés a Videoton-Paks mérkőzésről

Székesfehérvár – Videoton-Paks 1-0. Géresi góljával nyert a Vidi.

Az OTP Bank Liga 19. fordulójában, az utóbbi időben remek formában futballozó Videoton fogadja a 2. helyen álló Paksot. A találkozó pikantériája, hogy a Paks edzője, Csertői Aurél korábban irányította már a székesfehérvári csapatot, míg a hazaiak trénere, Horváth Ferenc is ült már az atomvárosi klub kispadján.

Élő közvetítés az Európa-bajnokság csoportjainak a sorsolásáról. Minden tudnivaló egy helyen: stadionok, jegyvásárlás, szurkolói zónák, ellenfelek!

Élő közvetítés a Vasas–Honvéd mérkőzésről

Videoton: Danilovics – Nego, Lang, Juhász R., Fejes – Pátkai, Pölöskei (Oliveira, 58.) – Suljic, Kovács I., Gyurcsó (Sejben, 89.) – Feczesin (Géresi, 76.). Vezetőedző: Horváth Ferenc

Paks: Molnár P. – Kulcsár D., Asztalos, Gévay, Szabó J. – Hahn, Bertus, Papp K., Bartha, Koltai (Bajner, 85.) – Balázs Zs. Vezetőedző: Csertői Aurél

Gól: Géresi (80.)
Sárga lap: Géresi (88.) ill. Hahn (40.)
Piros lap:

92. perc: Vége a mérkőzésnek.

89. perc: Gyurcsó  helyére Sejben állt be

88. perc: Géresi rántotta le ellenfelét, sárga lap!

85. perc: Koltai helyére Bajner állt be a Paksba.

81. perc: Papp helyére Kesztyűs állt be a vendégcsapatba.

80. perc: A csereként pályára lépő Géresi Krisztián vágta léc alá öt méterről a labdát, amit Gyurcsó szabadrúgásból tekert kapu elé 1-0.

76. perc: Feczesin helyére Géresi állt be.

73. perc: Gyurcsó tekert a paksi 16-oson belülre egy szabadrúgást, Fejes fejese 7 méterről ment kapu fölé.

71. perc: Oliveira beadását Molnár Feczesin elől ütötte el, a labda éppen Nego elé került, aki viszont 9 méterről kapu mellé bombázott.

68. perc: Gyurcsó kapott remek labdát, Molnár jó ütemben vetődött ki a kapujából, és elakadt benne a lövés. A mérkőzés legnagyobb Videoton helyzete maradt ki.

63. perc: Továbbra sincs gól a mérkőzésen. A Videoton birtokolja a labdát, de egyelőre nincs elég fantázia a hazai csapat játékában.

58. perc: Pölöskei helyére Oliveira állt be a Vidibe. Ez Filipe Oliveira századik NB I-es mérkőzése!

53. perc: Suljic beadását követően Feczesin emelkedett a legmagasabbra a 16-oson belül, fejese azonban kapu mellé ment.

50. perc: .Egyelőre mezőnyjátékot láthat a stadionbúcsúztatóra kilátogató 2531 szurkoló a második félidőben.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45+1. perc: Vége az eső félidőnek!

41. perc: Pölöskei 30 méterről próbálkozott, nem is tűnt rossznak, de végül kapu mellé szállt a labda.

40. perc: Hahn rántotta le Kovácsot, övé az első sárga a meccsen.

35. perc: A meccs eddigi legnagyobb helyzete! Hahn János 22 méterről, elemi erővel lőtt kapura, Danilovics óriási bravúrral tolta ki a játékszert a léc alól szögletre.

28. perc: Pátkai harcolt ki szabadrúgást a paksi kaputól 18 méterre. Ez igen kedvező gólszerzési lehetőség Gyurcsó Ádám számára, azonban a Vidiben ma utoljára pályára lépő szélső fölé tekert.

25. perc: Az első kaput eltaláló lövés Koltai Tamás nevéhez fűződik! A Vidi kölcsönjátékosa 23 méterről vette célba a jobb alsót, Danilovics magabiztosan védett vetődve.

22. perc: A harmadik paksi szöglet veszélyes volt, Gévay az ötös sarkáról fejelt alig kapu fölé/mellé.

18. perc: Pölöskei lőtt kapásból 23 méterről kapu mellé. Most már valamivel többet birtokolja a labdát a Videoton, de egyelőre jól zár a Paks védelme.

11. perc: Feczesin 16 méterről, ballal hatalmas erővel lőtt kapura, a labda az egyik paksi védőről szögletre pattant. Nagy helyzet volt.

10. perc: Az első tíz perc komolyabb helyzet nélkül telt el, a labdabirtoklási arány is nagyjából egyenlő lehet, kapura lövést még egyik oldalon sem láthattunk.

6. perc: A Paks két szögletet végezhetett el egymás után, de egyik sem volt veszélyes. Egyelőre kiegyenlített küzdelem zajlik a pályán.

3. perc: Kovács István akarta Feczesinnek visszaadni a debreceni gólpasszt, a középpályás kiugratási kísérlete azonban pontatlan volt.

1. perc: A Videoton kezdte a mérkőzést.

Miklós Erika operaénekes énekelte el a himnuszt nagyon szépen, majd pedig a Videoton Sportigazgatója, Kovács Zoltán köszöntötte Gyurcsó Ádámot, aki ma játszik utoljára a Vidiben – összesen 164 tétmeccsen lépett pályára a piros-kék csapatban.