Élő közvetítés a Videoton-Békéscsaba mérkőzésről

Felcsút – Videoton–Békéscsaba 1-1. Ki örül az egy pontnak?

A harmadik helyen álló, az ezüstéremért harcoló Videoton az ideiglenes otthonában, a felcsúti Pancho Arénában fogadja a sereghajtó, ám az utóbbi négy bajnoki mérkőzéséből mindössze egyszer, a hétközi körben a Ferencváros ellen vereséget szenvedő Békéscsabát az OTP Bank Liga 25. fordulójában.

Magyar foci figyelem: NB III-ban lesz a nézőcsúcs! Csepel-Ferencváros: telt ház?

OTP Bank Liga, 25. forduló

Videoton-Békéscsaba 1-1 (0-1)
G.: Stopira (57.), ill. Laczkó (9.)

Pancho Aréna, 1164 néző

Játékvezető.: Németh Ádám

Videoton: Kovácsik – Nego, Juhász, Vinícius, Stopira – Pölöskei Zs., Pátkai – Géresi (Tischler 46.), Kovács, Haraszti (Sejben 78.) – Feczesin (Soumah 88.).

Békéscsaba: Polekszics – Bényei, Damjanovics, Vaskó, Fabio – Calvente, Takács P. (Fehér 83.), Piermayr, Spitzmüller, Laczkó (Birtalan 30.) – Eccleston (Paukner 42.).

Sárga lap: Stopira (50.), Juhász (69.), ill. Piermayr (60.), Bényei (66.), Polekszics (80.)

Piros lap: Damjanovics (95.)

Élő közvetítés:

95. perc: Vége a mérkőzésnek.

95. perc: Damjanovics mehet zuhanyozni második sárga lapja után, valószínűleg reklamálás miatt.

93. perc: Gólt szerzett a Békéscsaba, de Németh játékvezető sípja hamarabb szólt a korábbi szabálytalanság miatt, így a gól érvénytelen, a Békéscsaba 23 méterre a kaputól jöhet szabadrúgással. A Piermayr szabadrúgását fogta Kovácsik.

90. perc: 4 perc a ráadás.

87. perc: Fehér Zsolt távoli lövését védte szépen Kovácsik.

84. perc: Paukner lőtt 10 méterről, de Kovácsik szenzációsat védett, a kipattanót pedig Birtalan lőtte az égbe.

77. perc: Juhász beadás után Kovács bevetődve lőtt kapu mellé.

74. perc: Bényei lőtt 13 méterről, de Juhász becsúszva blokkolni tudott.

70. perc: Kovács indította Tichlert, de nagyon hosszú volt a labda, így oda a jó helyzet.

65. perc: Pátkai esett el a védője mellett a tizenhatoson belül, Németh azonban határozottan továbbot intett.

57. perc: Egyenlített a Videoton! Pátaki passzolt Stopirához, aki 15 máterről a jobb alsóba lőtt. (1-1).

56. perc: Előbb Birtalan beadásába ért bele reflex-mozdulattal Kovácsik, majd a kipattanót Spitzmüller lőtte kapura, Kovácsik ismét hatalmas bravúrral védett.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek.

44. perc: Calvente középreadása után Paukner becsapta Viníciust, azonban sokat várt a kapu előtt és Kovácsik leszedte a lábáról a labdát.

41. perc: Ismét Géresi lőtt, Feczesin lekészítése után ezúttal 17 méterről, de most is kapu mellé.

38. perc: A bal szélen felfutó Géresi 18 méterről centikkel tekert kapu mellé.

35. perc: Pátkai szép ívelése után a teljesen egyedül álló Feczesin elé került a labda hét méterre a kaputól, ám túl sokat várt a csatár, így Fabio oda ért és szerelni tudott.

30. perc: Laczkó megsérült, nem is tudja folytatni, helyére Birtalan Botond érkezett.

28. perc: Géresi tört be a vendég tizenhatoson belülre, ám a tűlerő végül legyőzte, így nem jutott el kapura lövésig.

23. perc: Bár a Videoton többet birtokolja a labdát, a Békéscsaba kiválóan védekezik, a hazai csapat két vávoli Pátkai lövéssel tudott csak veszélyeztetni.

16. perc: Ismét Pátkai veszélyeztetett, ezúttal 16 méterről lőtt, de Polekszics ismét hárítani tudott.

11. perc: Pátkai lőtt 23 méterről, a bal alsóba tartó labdát szépen védte Polekszics.

9. perc: Vezet a Békéscsaba! Fabio szöglete után Laczkó Zsolt fejelt az ötösről, Kovécsik még beleért az erős labdába, ám hárítani már nem tudott. (0-1).

3. perc: Haraszti teket 30 méterről szabadrúgásból a kapu elé, Polekszics magabiztosan kaparintotta meg a labdát.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés, a Videoton indította útjára a labdát.