Élő közvetítés a Vasas-Paks mérkőzésről

Budapest – Vasas-Paks 1-2! Magyar győzelem Angyalföldön!

A Vasas hosszú ideig olyan volt, mint a Paks, mert a keretét kizárólag magyar játékosok alkották. Az NB I-be történt nyári visszakerülés után változtattak az angyalföldiek, légiósokat szerződtettek, akik közül ma négyen is a kezdőcsapatban foglaltak helyett. A paksiak, sokak szimpátiáját elnyerve, nem változtatnak továbbra sem a jól bevált módszeren. A Vasasban nem lép pályára a pár hete Paksról érkezett Könyves Norbert…  Pintér Attila ellen tüntettek a Videoton-szurkolók  Élő közvetítés a DVSC-Újpest mérkőzésről  Élő közvetítés a DVTK-Haladás mérkőzésről  Élő közvetítés a Videoton-PAFC mérkőzésről  Élő közvetítés a Békéscsaba-MTK mérkőzésről  OTP Bank Liga, 11. fordulóVasas-Paks 1-2Fáy utcaJátékvezető: Bognár TamásVasas: Nagy (Hermány 18.) – Osváth, Grúz, Pajovics, Hangya – Czvitkovics (Vida, 73.), Vukaszovics – Berecz – Pavlov, Ubiparip, Lázok (Remili, 55.)Paks: Molnár – Kulcsár, Lenzsér, Gévay, Szabó J. – Papp – Koltai T (Fröhlich, 83. ) – Kecskés (Kesztyűs, 33.), Bertus, Bartha – Balázs (Hahn, 64.)G.: Remili (61.), ill. Koltai (24.), Bartha (41.)Sárga lap: Osváth (67.), Pavlov (81.), Grúz (94.), ill. Rodenbücher (42.), Papp (92.)Piros lap:  95. p.: Vége, 2-1-re nyert a Paks!   93. p.: Pavlov lőtt a kapuba, lesről…  77. p.: Osváth adott be jobbról, középen érkezett Ubiparip, aki azonban 7 méterről mellé stukkolt.  74. p.: Hermányt tesztelte Hahn, aki 17 méterről lőtt, pont a kapus kezébe.  62. p.: Remili ismét tüzelt, ám 12 méteres helyezése szögletre pattant a védőkről.  61. p.: Szépítettek a hazaiak. Az imént becserélt Remili, Czvitkovics bal oldali lapos beadása után 16 méterről bombázott laposan a kapuba, 1-2!  54. p.: Jobb oldali, veszélyes, éles paksi szöglet után, az előrehúzódó Gévay fejelt centikkel a léc fölé.  48. p.: Jobb oldali szöglet után Ubiparip tudott a védőkbe fejelni középről.  46. p.: Csere néljül folytatódik a mérkőzés.  45+5. p.: Szünet!  45. p.: Laza, 5 perces hosszabbítás lesz már az első félidőben…  42. p.: Rodenbücher csereként kapott sárgát…  41. p.: Már kettővel vezetnek a paksiak: Egyik legfontosabb játékosuk, Bartha vállalkozott lövésre 16 méterről, és meg is mutatta az angyalföldi tüzéreknek, hogyan kell eredményesen célozni, 0-2!  38. p.: Szöglet után Berecz robbant a labdára középen, de hiába bikázott kapura, fölé helyezett.  33. p.: A Vasas lecserélt kapusát kórházba kell szállítani, biztonsági okokból, az első hírek szerint nincs szakadása…  30. p.: Sérülés a vendégeknél, a fontos láncszemnek tekintendő Kecskés jelezte az ápolás után, hogy nem tudja folytatni. Kesztyűs folytatja majd helyette.  24. p.: A semmiből szerezték meg a vezetést a tolnaiak: Szabó baloldali beadását, Koltai a 11-es ponttól a bal felső sarokba fejelte, 0-1!  16. p.: Nagy Gergő és Pajovics futottak össze, miközben menteni akartak, paksi segédlettel. A hazaiak kapusát le kellett cserélni, Hermány váltotta.  12. p.: Most Vukaszovics próbálkozott lövéssel, 1 méterrel hátrébbról, mint az előbb a csapattársa, ám centikkel a léc fölé célzott…  11. p.: Czvitkovics lőhetett ismét, ezúttal is célt tévesztett, mert 15 méterről fölé lőtt.  9. p.: Lázok végzett el szabadrúgást 25 méterre a Paks kapujától. Remek lövése után bravúrral tolta a lécre a labdát Molnár.  3. p.: Az első lehetőség: a nemrég igazolt Ubiparip szerzett labdát, aki Czvitkovicshoz továbbított, aki azonban mellé lőtt.  1. p.: Elkezdődött a mérkőzés!