Élő közvetítés a Puskás Akadémia-Videoton mérkőzésről

Felcsút – Puskás Akadémia-Videoton 0-0. Nem bírtak egymással.

Az OTP Bank Liga 26. fordulójában a kiesés ellen menekülő Puskás Akadémia a dobogós helyért harcoló Videotont fogadja a felcsúti Pancho Arénában, amely a székesfehérvári stadion építése miatt a Vidi ideiglenes otthona is.

OTP Bank Liga, 26. forduló

Puskás Akadémia-Videoton 0-0
G.:

Pancho Aréna

Játékvezető: Solymosi Péter

Puskás Akadémia: Pajovics – Pauljevics, Fiola, Kelic, Forró – Zsidai, Bacelic-Grgic (Lipcsei 91.)– Csurko, Mészáros K., Pekár (Márkvárt 61.) – Sallai (Zsótér 61.).

Videoton: Kovácsik – Nego, Vinícius, Juhász, Stopira – Suljic, Pátkai, Simon Á. – Kovácsi I. (Haraszti 64.), Feczesin, F. Oliveira (Géresi 68.).

Sárga lap: Zsidai (31.), Márkvárt (82.), Mészáros (94.), ill. Simon Á. (27.), Oliveira (32.), Pátkai (65.)

Piros lap:

Élő közvetítés:

95. perc: Véget ért az összecsapás.

93. perc: Itt volt a meccslabda. Kovácsik nagy bravúrral védte Márkvárt lövését.

83. perc: Haraszti tekert 21 méterről szabadrúgásból kapu fölé.

75. perc: A Videoton van mezőnyfölényben, de helyzetet nem tud kidolgozni.

69. perc: Nego beadását az ötösön Pajovics húzta le Feczesin elől.

68. perc: Helyzetek nélkül teltek el a percek, csak a cserék jelentettek igazi eseményt.

50. perc: Simon lőtt 20 méterről kapu mellé.

47. perc: Stopira beadását Oliveira fejelte kapura, Pauljevics ezúttal is a helyén volt.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek.

43. perc: Pauljevics jobb oldali beadása után az üresen érkező Pekár 5 méterről lőhetett, de csúnyán kapu fölé lőtt.

34. perc: Oliveira lőtt a tizenhatos sarkáról, de Pajovics ismét védeni tudott.

28. perc: Stopira mentett az utolsó pillanatban nagyot Sallai elől.

26. perc: A beadást követően Feczesin fejelt hat méterről, Pajovics hatalmasat védett.

23. perc: Rövid időn belül két Feczesin-Pajovics párharc, mindkét alkalommal a Puskás Akadémia kapusa nyert.

17. perc: Stopira verekedte be magát a PAFC tizenhatosán belülre, majd estébe lőtt 5 méterrpl, de a labda elakadt egy védőben.

16. perc: Pátkai tört be a hazai tizenhatoson belülre, egy védő szorításában elesett, Solymosi azonban továbbot intett.

8. perc: Egyelőre egyik oldalon sem alakult ki helyzet.

5. perc: Pauljevics szépen szerelte Oliveirát a tizenhatos előterében.

1. perc: Solymosi Péter sípjelére kezdetét vette az összecsapás.

Bernd Storck, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya is a helyszínen tekinti meg a mérkőzést.