Élő közvetítés a PMFC-Ferencváros mérkőzésről

Pécs - PMFC-Ferencváros, 2-2! Bajnok lett a Videoton!

PMFC-Ferencváros 2-2 A helyzet egyszerű: ha nem nyer a Fradi, akkor már ma bajnok lesz a Videoton! Az élő közvetítés 18.30–kor indul! 1. p.: Elkezdődött a mérkőzés. 3. p.: Sok apró szabálytalansággal kezdtek a csapatok. 7. p.: Vezet a Ferencváros! Lamah jobb oldali beadása után Böde két védő között kibújt, majd 4 méterről a kapuba helyezett, 0-1! 10. p.: Máris egyenlített a Pécs! Jobb  oldali beadás után az ötös jobb sarkánál Szatmári „törte el” kapásból a labdát, amely lepattant a földre, majd Dibusz fölött a bal kapufáról hullott a kapuba, 1-1! 15. p.: Jó és érdekes eddig a meccs, egyik fél sem a védekezéssel foglalkozik. Viszonylag sokan vannak a stadionban, ezért is reméljük, hogy ez jó hatással lesz a továbbiakban is a játékosokra. 20. p.: A megszokottnál tartalékosabb a pécsiek védelme, ezért az elmúlt percekben már inkább visszazártak a hazaiak.  25. p.: Már a Pécs vezet! Kontra végén Szatmárinak dobták ki balra a zsugát a hazaiak, aki átvétel után befelé húzott, majd 20 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. Dibusz kissé késve vetődött… 2-1! 33. p.: Horváth Adriánt kellett levinni a pályáról ápolás miatt. 36. p.: Vargát Balogh buktatta a tizenhatoson belül, jogosan kapott tizenegyest a Ferencváros. 37. p.: A letett labda mögé Mateos állt, a védő magabiztosan helyezett a kapu bal oldalába, 2-2! 40.p.: Gera a balkötőből ívelt remekül Bödéhez, aki átvette a labdát, majd 7 méterről a léc alá bikázott. A spori szerint viszont lesről tette ezt, így nem érvényesítette a találatot. Hiba volt…  45. p.: Szünet! Soha rosszabb félidőt! 46. p.: Folytatódik a meccs! 48. p.: Dibusz a tizenhatoson kívülre futva, becsúszva akasztott meg egy pécsi támadást. Mateos segítette ki a kapust, miközben felszabadított megsérült és cserét kért, Batik váltotta pár perccel később. 59. p.: Márkvárt találkozott Nalepával a tizenhatoson belül, Szabó Zsolt szerint nem történt semmi… 60.p.: Márkvárt talpalásért kapott sárgát. 62. p.: Kevesebb a helyzet, mint az első játékrészben, de az iramra és a küzdelemre nem lehet panasz. Az elmúlt pillanatokban picit paprikásabb lett a hangulat a lelátón és a pályán is. 78. p.: Mindkét edző cserékkel igyekszik frissíteni a csapatát. Továbbra is egyenlő erők küzdelme látható úgy, hogy a Fradi kezdeményez. 84. p.: Most már teljesen és egyértelműen a pécsiek tizenhatosa előtt folyik a játék, a hazaiak már csak a védekezésre összpontosítanak. 87. p.: Mégis a Pécs dönthetett volna: Előreívelés után Weitzer ugrott magasabbra Batiknál, de 14 méterről a lécre fejelt az ötösön álló Dibusz felett. 93. p.: Vége, bajnok a Videoton!      OTP bank Liga, 26. fordulóPMFC-FTC 2-2Pécs, 4000 nézőJátékvezető: Szabó ZsoltPMFC: Poleksic – Horváth A. (Rácz, 70.), Balogh B., Ojdanic, Uzoma – James, Pauljevic – Weitzer, Márkvárt, Szatmári (Kővári, 75..) – Makriev (Frőhlich, 84.)FTC: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Mateos (Batik, 52.), Ramírez – Somalia – Varga R., Nagy D. (Gyömbér 65.), Gera, Lamah (Lauth 75.),  – BödeG.: Szatmári (10., 25.), ill. Böde (7.), Mateos (37. – 11-esből)Sárga lap: Márkvárt (60.), Makriev (78.), Uzoma (89.), Weitzer (92.)