Élő közvetítés a PAFC – Ferencváros mérkőzésről

Felcsút – Megszakadt a Fradi győzelmi sorozata.

Előzmények:

Ellentétes előjelekkel várja a szombati összecsapást a Puskás Akadémia és a Ferencváros. Míg a felcsúti gárda az utolsó három mérkőzésén mindössze két pontot gyűjtött, ráadásul hét közben az NB III-as Kozármisleny elleni vereséggel búcsúzott a Magyar Kupától, addig a Fradi egész egyszerűen szárnyal, a fővárosi gárda kilenc fordulót követően hibátlan és 11 ponttal előzi meg a második helyen tanyázó Haladást.

OTP Bank Liga, 10. forduló

Puskás Akadémia FC – Ferencvárosi TC 0-0

Felcsút, Pancho Aréna

Jv: Andó-Szabó Sándor (Tóth II Vencel, Buzás Balázs)

Puskás Akadémia: Pogacsics – Fiola, Kelic, Fodor F., Dinjar – Bacelic, Márkvárt – Sallai (Zsótér (80.), Pauljevic, Pekár – Lencse (Tischler 87.)

Ferencváros: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramírez – Gera Z., Nagy Á. – Lamah (Haraszti 46.), Busai (Varga R. 69.), Sesták, (Lakatos 79.) – Böde

Élő közvetítés:

92. perc: Véget ért az összecsapás.

89. perc: Haraszti lőtt 15 méterről a jobb oldalról, a labda centikkel ment el a hosszú sarok előtt.

87. perc: Óriási Fradi-helyzet maradt ki: jobb oldali szöglet utén Böde fejelt a kapu torkából, de Pogacsics emberfeletti bravúrral védett lábbal.

84. perc: A Fradi nagy nyomás alatt tartja a Puskás Akadémiát, de Fioláék jól állják a sarat.

76. perc: Azonnal kontrázik a PAFC, Lencse el is vitte Dibusz mellett a labdát, de kisodródva a bal oldalról az oldalhálóba lőtt.

76. perc: Varga Roland lőtt 15 méterről, Pogacsics hatalmas bravúrral védett, majd a kipattanót Sesták lőtte, de Fiola blokkolt.

74. perc: Jobb oldali szögletet követően Gera fejelt centikkel kapu fölé hat méterről.

71. perc: Sallai szórakozott el jó helyzetet a tizenhatos vonalán.

59. perc: Pekár lőtt félollózva 14 méterről nem sokkal a jobb kapufa mellé.

54. perc: Busai lőtt kissé kisodródva 11 méterről, a védő lábán megpattanó labda épphogy elment a kapu előtt.

53. perc: Lencse helyzete után ismét a Ferencváros nyom, de a gól továbbra sem jön össze a fővárosi csapatnak.

47. perc: A leshatáron lépett ki Lencse, de a tizenhatoson Leandro és Nalepa együttes erővel szerelni tudta.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Véget ért az első félidő.

43. perc: Sesták rosszul vette át az ötösön a balról érkező labdát, így az ordító helyzetből csak szöglet lett.

37. perc: Gera lőtt 24 méterről méterekkel a jobb kapufa mellé.

33. perc: Dinjar bal oldali beadása után Lencse 11 méterről rosszul találta el a labdát. Nagy lehetőség maradt ki a gyors kontra végén.

28. perc: A kapuja elé tömörülő Puskás Akadémiával nem igazán tud mit kezdeni a Ferencváros.

22. perc: Dinjar bal oldali beadását Dibusznak kellett a mezőnybe öklöznie a kapuból kivetődve.

19. perc: Nagy Ádám passza után Sesták jobbról kapásból adott középen, viszont ott nem érkeztek társak.

17. perc: Az elmúlt percek helyzet nélkül teltek, inkább a mezőnyben gyűrik egymást a csapatok.

8. perc: Lencse vette le a labdát az ötösön, de elcsúszott és a kezéhez ért a labda, így szabadrúgás a Fradinak.

5. perc: Sesták készítette le szépen a labdát Gerának, aki 16 méterről lőtt, de blokkolták a próbálkozást, így az fölé ment.

1. perc: Andó-Szabó Sándor sípjelére vette kezdetét a mérkőzés.

Élő közvetítési körkép három helyszínről: Békéscsaba-Vidi, Hali-Vasas, Paks-Loki