Élő közvetítés a Ferencváros – Videoton mérkőzésről

Budapest – Ismét robbant a Radó-bomba.

Előzmények:

A bajnokságot utcahosszal vezető Ferencváros a bajnoki címvédő és az utolsó három meccsét behúzó Videotont ellen szárnyalna tovább a bajnoki cím felé. A mérkőzést megelőzően Thomas Doll és Szolnoki Roland beszélt a várakozásairól.

Radó (62.)

Sárga lap: Nalepa (21.), Lamah (29.), Ramírez (53.),  Nagy Á. (84.), ill. Gyurcsó (26.), Oliveira (27.), Pátkai (48.), Kovács (55.), Szolnoki (87.), Soumah (90.)

Budapest, Groupama Aréna, 5379 néző

Játékvezető: Solymosi Péter

FTC: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Leandro, Ramírez – Nagy Á., Pintér (Radó 46.) – Sesták (Varga R. 64.), Gera, Lamah (Busai 91.) – Böde.

Videoton: Danilovics – Nego, Juhász, Vinícius, Szolnoki – Pátkai (Soumah 87.), Oliveira (Heffler 71.) – Gyurcsó (Géresi 77.), Kovács, Suljic – Feczesin.

Élő közvetítés:

92. perc: Vége az összecsapásnak.

83. perc: Mi volt itt kérem? Előbb Böde egy az egyben hagyott ki ziccert, Danilovics védett, majd Radó lőtt 12 méterről kapu fölé!

81. perc: Radó ment el szépen a bal oldalon, majd középre tálalt Lamahnak, aki 14 méterről csúnyán kapu fölé lőtt.

79. perc: Ramírez lőtt 15 méterről, de Danilovics védte a jobb sarokba tartó labdát.

76. perc: Gyurcsó ment el a jobb oldalon Kovács passza után, de kapu mellé lőtt 15 méterről.

75. perc: Suljic lőtt 13 méterről órisi helyzetben kapu fölé.

70. perc: Böde ugrott volna ki egyedül, de les volt.

62. perc: Vezet a Fradi! Ramírez bal oldali beadása után még felszabadított a Vidi védelme, de Gera a tizenhatosról visszafejelte Radó András elé, aki szépen lépett be a kapu elé, majd 3 méterről a felsőbe lőtt.

60. perc: Gyurcsó adott középre a bal oldalról, a hosszún teljesen egyedül maradt Oliveira, de 6 méterről rosszul találta el a labdát, amely fölé szállt.

53. perc: Kovács előbb megtaposta Ramírez vádliját a földön, majd Ramírez rúgott vissza, utóbbi kapott egy sárgát.

51. perc: Suljic lőtt 25 méterről a bal oldalról, Dibusz könnyedén fogta a hosszú sarokba tartó labdát.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész. Cserélt a Fradi a félidőben. Pintér helyére Radó érkezett.

45+2: Vége az első félidőnek.

45+2: Remek kontra végén Gyurcsó lőtt a bal oldalról 17 méterről centikkel kapu fölé.

40. perc: Suljic késett el és rúgta fel a tizenhatos vonalán Ramírezt, de Solymosi nem látott szabálytalanságot.

36. perc: Sesták készítette le lövésre a labdát Lamahnak, aki fordulatból lőtt 16 méterről, a középre tartó labdát könnyedén fogta Danilovics.

35. perc: Szép Fradi-kontra végén Lamah passzát Gera emelte a 16-os jobb csücskéről csúnyán kapu fölé és mellé a labdát.

34. perc: Gyurcsó lőtt 24 méterről, Pintér bevetődve szögletre mentett.

26. perc: Gyurcsó tizenhatoson belüli műesését nem díjazta Solymosi, sárgát kapott érte.

25. perc: Feczesin verte meg a jobb oldalon Leandrót, majd átívelt a hosszúra, Gyurcsó fordulatból azonban kapu fölé lőtt 12 méterről.

22. perc: Vinícius és Ramírez rúgtak össze, mindkét játékost ápolni kell.

(fotó: nb1.hu/Farkas Zsolt)

16. perc: Nego átadása után Kovács kínálta meg Dibuszt 10 méterről a jobb oldalról, de a Fradi kapusa szépen kiöklözte a labdát.

12. perc: Oliveira lőtt 7 méterről, Dibusz jól zárta a sarkot, de már közben les volt.

10. perc: A Fradi kezdte jobban a meccset, a Videotonnak csak a védekezésre futja az erejéből.

6. perc: Előbb Gera lőtt 21 méterről, Danilovics leért a bal alsóba tartó lövésre, majd Nagy Ádám duplázott 18-ról, de fölé ment a lövése.

4. perc: Böde lőtt a 16-os jobb csücskéről jócskán fölé.

1. perc: Solymosi Péter sípjelére vette kezdetét az összecsapás. A Fradi zöld-fehérben, míg a Videoton piros-kékben lépett pályára. A fővárosi gárda indította útjára a labdát.

Már vonulnak a csapatok a pályára, hamarosan kezdődik az összecsapás. Thomas Doll 100. alkalommal ül a Ferencváros kispadján, ebből az alkalomból köszöntötték.

Mégis megváltoztatják a derbi időpontját!