Élő közvetítés a DVTK – Haladás mérkőzésről

Miskolc – Különböző féidők után egy-egy pont.

Előzmények:

A hetedik helyen álló DVTK a második Szombathelyi Swietelsky-Haladást látja vendégül Miskolcon. Bekő Balázs gárdája az előző játéknapon, Kispesten szenvedett vereséget (ahogy azt már megszokhattuk, egy hosszabbításban esett góllal) míg Mészöly Géza gárdája az újonc Vasas ellen bukott két pontot hazai pályán, így mindkét együttesnek létszükség a pontszerzés. A meccs előtt Bekő Balázs és Mészöly Géza is három ponttal kalkulált.

Élő közvetítés a DVSC – Újpest mérkőzésről

Élő közvetítés a Vasas – Paks mérkőzésről

Élő közvetítés a Videoton – Puskás Akadémia mérkőzésről

OTP Bank Liga, 11. forduló

DVTK–Szombathelyi Swietelsky-Haladás 1-1 (1-1)
G.:
Novothny (16.), ill. Németh M. (26.)

Miskolc, DVTK Stadion

Játékvezető: Iványi Zoltán

DVTK: Rados – Okuka, Lipták, Tamás M., Eperjesi – James (Egerszegi 65.), Kitl, Bognár I. – Barczi, Novothny, Takács (Grumics 65.)

Haladás: Király – Angyal, S. Wils, Jagodics M., Bosnjak – Medgyes (Gosztonyi 70.), T. Wils, Fehér Z. – Németh M., Gaál B. (Popin 79.), Halmosi (Nagy 85.).

Élő közvetítés:

93. perc: Véget ért az összecsapás.

92. perc: Okuka beadása után Grumic lőtt félóllóval, de Király hárított.

80. perc: Okuka iramodott meg a jobb oldalon, beadását a védők kivágták a berobbanó Novothny elől.

67. perc: Helyzetek nélkül teltek el az utóbbi percek.

60. perc: Gaál lőtt 16 méterről a jobb oldali szögletzászlóba.

52. perc: Thomas Wils eresztett el egy bombát 30 méterről, Rados szépen védett.

51. perc: Németh Márió emelte a zizenhatosról Rados kezébe a labdát.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

45. perc: Vége az első félidőnek.

42. perc: Novothny passzát követően Barczi lőtt 14 méterről, kissé jobbről, a labda Király lábában akadt el.

40. perc: Kitl lőtt 15 méterről kapu főlé.

39. perc: Kitl beadása után Novothny lőtt kisodródva a kapura, a labda elakadt Király testében.

33. perc: Barczi tört be szépen a védők között a tizenhatoson belülre, középre adott, a labda viszont elment a berobbanó Novothny lábai előtt.

26. perc: Máris egyenlített a Haladás. Gaál jobb oldali szögletére Németh Márió érkezett és néhány lépésről a kapu bal felső sarkába lőtt. (1-1).

16. perc: Vezet a Diósgyőr! James indította Novothny Somát, aki még lépett kettőt a labdával, majd 13 méterről a kimozduló Király mellett a kapu jobb oldalába lőtt. (1-0).

Pintér Attila ellen tüntettek a Videoton-szurkolók Székesfehérváron.

5. perc: Barczi indította Novothnyt, aki fejjel eltolta Király mellett a labdát, azonban a visszafutó S. Wils menteni tudott.

3. perc: Okuka jobboldali beadását követően Novothny az ötösről a bal oldali kapufa mellé pörgetett.

1. perc: Iványi Zoltán sípjelére vette kezdetét a mérkőzés. A Haladás kezdte az összecsapást.