Élő közvetítés a DVSC-Vasas mérkőzésről

Debrecen – DVSC-TEVA-Vasas 4-0. Hengerelt a Loki!

Az OTP Bank Liga 20. fordulójában a 7. helyen álló Debrecen fogadja a 10. Vasast. A vendégek télen edzőt cseréltek, Simon Antal helyét a német Michael Oenning vette át, aki több rutinos futballistának is ajtót mutatott, kivéve Ferenczi Istvánnak, ugyanis a pályaedzőnek az utolsó pillanatban kiváltották a játékengedélyét. A Loki felkészülése viszonylag csendes telt, és a Ferencvárostól igazolt Holman Dáviddal nagyot erősödhet Kondás Elemér csapata.

Játékvezető: Erdős József

DVSC: Radosevic – Lázár (Varga J., 54.), Brkovics, Mészáros N., Korhut – Jovanovic, Szakály, Bódi (Ferenczi J., 67.), Horváth Zs. – Holman – Sidibe (Kulcsár, 56.). Cserék: Verpecz, Szatmári, Tisza, Ferenczi, Varga J., Coulibaly, Kulcsár T. Vezetőedző: Kondás Elemér

Vasas: Nagy G. – Preklet, Korcsmár, Debreceni, Hangya – Vida, Czvitkovics – Könyves (Szivacski, 74.), Pavlov, Ignatidisz (Berecz, 46.) – Remili. Cserék: Póser, Grúz, Berecz, Szivacski, Adamovics, Risztevszki, Ferenczi I. Vezetőedző: Michael Oenning
Gól: Bódi (5.), Horváth Zs. (26.), Holman (35.), Sidibe (47.)

92. perc: Vége a mérkőzésnek.

90. perc: Berecz lőtt 20 méterről, alig ment el a labda a jobb sarok mellett.

89. perc: Szakály Péter lövését védte Nagy Gergely.

87. perc: Továbbra sem történik túl sok minden. Lélekben a játékosok már a zuhany alatt vannak.

82. perc: Nagyon leült az iram a mérkőzésen. Mindkét csapat a hármas sípszót várja már.

74. perc: Könyves helyére Szivacski érkezett a Vasasba.

70. perc: Ferenczi lőtt 16 méterről, Nagy Gergely azonban védeni tudott.

67. perc: Ferenczi János érkezett Bódi Ádám helyére.

64. perc: Hangya Szilveszter kapott jó labdát, de élesen keresztbe lőtt a kapu előtt.

62. perc: Korcsmár lőtt 18 méterről, de a labdája elkerülte a bal felső sarkot.

56. perc: Kulcsár érkezett Sidibe helyére.

54. perc: Cserélt a Loki. Lázár Pálnak meghúzódott a combja, Varga József érkezett a helyére.

47. perc: Máris megszületett a negyedik debreceni gól: Szakály Péter ment el a jobb oldalon, beadását Sidibe estében lőtte a bal alsó sarokba 4-0.

46. perc: A Vasas kezdte a második félidőt. A vendégeknél Berecz érkezett Ignatidisz helyére.

45+1. perc: Vége az első félidőnek!

37. perc: Holman Dávid kísérletezett ismét, ezúttal 18 méterről bombázott fölé.

35. perc: Úgy néz ki, hogy ebből kivégzés lesz. Már 3-0-ra vezet a Loki! Lázár lőtt estében kapura, a kapu torkában Holman lekezelte a labdát és a jobb sarokba bombázott!

30. perc: Remili lőtt szabadrúgást 27 méterről, de a bombája elakadt a debreceni sorfalban.

26. perc: Már kétgólos a DVSC előnye! Horváth Zsolt kapott egy indítást a balösszekötő helyén, és a rövid jobb alsóba lőtt 2-0.

24. perc: Holman lépett ki ígéretes helyzetben, de Nagy Gergely felszedte előle a labdát.

18. perc: Ismét Horváth Zsolt kereste Bódi Ádámot, a középpályás újra lőtt, de Nagy Gergely védeni tudott.

13. perc: Az első veszélyes Vasas támadás. Hangya Pavlovot keresték egy beadással, de az angyalföldi támadó pár centivel lemaradt a labdáról.

8. perc: Korhut szögletét Holman fejelte kapura, de egy angyalföldi védő felszabadított.

5. perc: Vezet a Debrecen! Horváth Zsolt húzott el a balszélen, majd Bódihoz passzolt, aki a tizenhatosan belül egy csellel átjátszotta Debrecenit, majd a bal alsó sarokba tekert 12 méterről 1-0!

1. perc: A DVSC kezdte a mérkőzést.