Élő közvetítés a DVSC – Puskás Akadémia mérkőzésről

Debrecen – DVSC – Puskás Akadémia 4-2. Örült  kezdés, kiváló meccs.

Az ezüstéremért harcoló, tavasszal menetelő Debrecen a Nagyerdei Stadionban fogadja a kiesés ellen harcoló Puskás Akadémiát az OTP Bank Liga 23. fordulójában, így érdekes mérkőzésre van kilátás.

G.:
Takács T. (12.), Szakály P. (19.), Horváth Zs. (20., 54.), ill. Mészáros (8., öngól), Mészáros K. (24.)

Sárga lap: Szakály (49.), Horváth (54.),  ill. Ljopa (47.)

Nagyerdei Stadion

Játékvezető: Erdős József

DVSC: Radosevic – Jovanovic, Mészáros N. Brkovics, Korhut – Horváth Zs., Varga J. (Lázár 59.), Szakály, Ferenczi (Djelmic 66.) – Holman – Takács T. (Kulcsár 76.) Vezetőedző: Kondás Elemér

PAFC: Pogacsics – Nagy Zs. (Fodor 68.), Tar, Lipcsei, Forró – Polonkai, Zsidai – Csurko, Sallai, Lopa – Mészáros K. Vezetőedző: Robert Jarni

Élő közvetítés:

93. perc: Vége az összecsapásnak.

90. perc: Három perc lesz a hosszabbítás.

85. perc: A PAFC nem tud helyzeteket kidolgozni.

80. perc: Pekár beívelését Radosevic öklözte ki.

76. perc: Takácsot kellett ápplni, majd le is cserélni. Kulcsár a helyén.

65. perc: Takács kiugratása után a kisodródó Holman a kapufát találta el.

54. perc: Megint kettővel megy a Debrecen! Ferenczi futott el a jobb oldalon, majd középre ívelt, az érkező Horváth Zsolt két lépésről a kapuba lőtt. (4-2).

50. perc: Ferenczi lőtt 12 méterről, de az utolsó pillanatban Polonkai belelépett a próbálkozásba.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége az első félidőnek!

39. perc: Ferenczi lőtt a tizenhatoson belül, Tar szorításában, Pogacsics védeni tudott.

37. perc: Sallai 201 méteres lövését Varga tudta blokkolni.

32. perc: Egymás után jöttek a debreceni szögletek, ám a változatosság kedvéért ezekből nem lett gól.

24. perc: Rendesen kinyílt a gólcsap, most a PAFC volt soron! Sallai ugratta ki Mészáros Karolt, aki 15 méterről lőtt a hosszú alsóba. (3-2).

20. perc: Hihetetlen, itt az újabb gól! Már 3-1 a Lokinak! Ferenczi adott be balról, Horváth Zsolt érkezett középen, és 5 méterről a kapu közepébe lőtte a labdát. (3-1).

19. perc: Mi van itt kérem, potyognak a gólok, átvette a vezetést a DVSC! Tar fejelte ki röviden egy beívelést, a labda Szakály Péter elé került, aki 22 méterről a bal felsőbe bombázott. (2-1).

18. perc: Sallai lőtt 20 méterről, épphogy kapu mellé.

12. perc: Máris egyenlített a Loki! Szakály lépett ki középen a tizenhatoson belül egy indítást követően, majd szépen Takács Tamás elé passzolt, aki 6 méterről a jobb alsóba lőtt. (1-1).

8. perc: Vezet a Puskás Akadémia, méghozzá öngóllal! Csurko lőtt 15 méterről jobbról, a menteni igyekvő Mészáros Norbert a kaputól nyolc méterre jobb lábbal belekapott a lövésbe, így a labda a léc alatt kötött ki. (0-1).

7. perc: Korhut cselezte be magát a tizenhatoson belülre, de Tar az utolsó pillanatban tisztázni tudott előle.

2. perc: Horváth jobb oldali beadása után Takács nem sokkal lőtt mellé a rövidről.

1. perc: Erdős józsef sípjelére vette kezdetét a mérkőzés.