Élő közvetítés a DVSC–Bp. Honvéd mérkőzésről

Debrecen – DVSC–Bp. Honvéd 0-3. Rossi újabb nagy skalpja.

Az OTP Bank Liga 25. fordulójában a második helyen álló Debrecen a Budapest Honvédot fogadja a Nagyerdei Stadionban. A hétközi játéknapon mindkét csapat pont vesztett. A Loki Angyalföldön játszott 0-0-s döntetlent, míg a Honvéd Dunaújvárosban kapott ki 1-0-ra az MTK-tól.

Magyar foci figyelem: NB III-ban lesz a nézőcsúcs! Csepel-Ferencváros: telt ház?

OTP Bank Liga, 25. forduló

DVSC-TEVA–Bp. Honvéd 0-3
G:
Eppel (4., 26), Hidi (38.)

Nagyerdei Stadion

Játékvezető: Karakó Ferenc

DVSC: Radosevic – Lázár, Mészáros, Brkovics, Korhut (Bódi, 46.) – Horváth Zs (Tisza, 46.)., Varga J., Szakály, Ferenczi (Jovanovics, 65.) – Holman – Sidibe. Vezetőedző: Kondás Elemér

Honvéd: Horváth A. – Botka, Bobál D., Lovric, Baráth – Nagy G. (Márton, 89.), Vasziljevics, Hidi, Szilágyi, Eppel (Vernes, 78.) – Youla (Holender, 63.). Vezetőedző: Marco Rossi

Sárga lap: Holman (77.) ill. Botka (23.), Nagy G. (67.)

Piros lap:

90+1. perc:Vége a mérkőzésnek

89. perc: Márton András érkezett Nagy Gergő helyére a Honvédban.

83. perc: A Honvéd visszavett a lendületből, míg a DVSC játékosai már beletörődtek a vereségbe. Mindenki a meccs végét várja. A debreceni szurkolók is elindultak hazafelé

78. perc: Vernes Richárd érkezett Eppel Márton helyére

77. perc: Holman Dávid kapott sárga lapot lerántásért

73. perc: megszerezhette volna a szépítő gólt a Loki, de Baráth Botond elképesztő rugókkal kifejelte Tisza Tibor jobb felsőbe tartó szabadrúgását.

70. perc: A Honvéd belső védje, Bobál Dávid ment el a bal oldalon, becselezte magát a tizenhatoson belülre, majd a hosszúba tekert, de Radosevic lábbal védett. A kipattanóra Holender érkezett, de 10 méterről nem találta el a kaput.

67. perc: Nagy Gergő lépett oda Tisza Tibornak. Sárga lap

65. perc: Jovanovics érkezett Ferenczi János helyére a Lokiban

63. perc: Holender Filip érkezett Youla helyére a Honvédban

57. perc: Vasziljevics is nagyon szeretne gólt szerezni. Remek labdát kapott, majd egy pattanás után 17 méterről tüzelt, de Radosevic kitolta a léc alól.

56. perc: A Honvéd továbbra is dominál, szinte egykapuzik Debrecenben. A kispesti kapus, Horváth András gimnasztikázik, hogy ne merevedjen le.

49. perc: Radosevic ütötte ki Vasziljevics bombáját.

48. perc: Radosevic fogta Youla lövését.

46. perc: A Loki kezdte a második félidőt. Kondás Elemér kettőt is cserélt. Pályára küldte Tisza Tibort és Bódi Ádámot, Korhut Mihály és Horváth Zsolt maradt az öltözőben.

45. perc: Kassai Viktor megkönyörült a Lokin, lefújta az első félidőt.

43. perc: Egy Honvéd kontrával Youla indult meg a balszélen, vezete a labdát, majd egy befele csel után, 18 méterről lőtt, de nem találta el a kaput.

38. perc: Már háromgólos előnyben a Honvéd. Hidi meglőtte az év egyik legnagyobb gólját. Szilágyi bal oldali beadását röviden fejelte ki Brkovics, Hidi Patrik kapásból, pattanás nélkül tüzelt a kapu jobb oldalába 0-3

34. perc: dr. Horváth Zsolt esett el a tizenhatoson belül, azt reklamálja, hogy letalpalták, de a játékvezető nem fúj tizenegyest.

28. perc: Vasziljevics fordult le a tizenhatoson belül szakály Péterről, majd a hosszú felső mellé tekert. Gyönyörű jelenet

26. perc: Már két góllal vezet a Honvéd. Nagy Gergő beívelését röviden fejelték ki a debreceni védők, a kipattanó után Eppelhez került a labda, aki egy csel után 11 méterről lőtt. A landa elsuhant a lábak alatt és Radosevic mellett a hálóban landolt 0-2

23. perc: Botka Endre rántotta le Korhut Mihályt. Sárga lap

22. perc:Horváth András fogta magabiztosan Szakály Péter középre tartó lövését

19. perc: Korhut bal oldali beadását dr. Horváth zsolt fejelte jócskán a kapu fölé.

18. perc: Elkezdett éledezni a Loki. A hazaiak most átvették a játék irányítását, bár komoly helyzetet még nem tudtak kidolgozni

13. perc: Hidi bal oldali szabadrúgását Eppel fejelte kapura, de a labda elment a léc fölött

10. perc: Eppel jobb oldali beadását youla fejelte kapura, de nem volt benne erő

8. perc: A Honvéd rendkívül bátran játszik, a Loki még alig lépte át a saját térfelét

4. perc: Megszerezte a vezetést a Honvéd. Hidi Patrik jobb oldali szabadrúgására Eppel Márton érkezett, aki 5 méterről a kapuba fejelt 0-1.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés