Élő közvetítés a B’csaba – Puskás Akadémia mérkőzésről

Békéscsaba - Otthon maradtak a pontok a Viharsarokban.

Előzmények:

Bravúros kupatovábbjutással (a hazai 0-0 után 1-0-ra nyert Budapesten az MTK ellen az Előre), roppant fontos bajnoki meccs vár az utolsó helyezett Békéscsabára. A hazaiaknak mindenképpen nyerniük kell, ha nem akarnak végleg leszakadni, de az éppen bennmaradó helyen tanyázó Puskás Akadémia helyzete sem a legrózsásabb.

G.:
Laczkó (8.), Damjanovics (52.), ill. Pailjevics (6.)

Játékvezető: Németh Ádám (Bozó Zoltán, Kormányos II Gábor)

Békéscsaba: Mursits – Bényei, Vaskó, Damjanovics, Fabio – Viczián, Spitzmüller (Vadász 82.), Piermayr, Laczkó  – Birtalan (Borbély 68.), Punosevac (Calvente 44.)

PAFC: Pogacsics – Fodor, Kelic, Herceg, Dinjar (Tischler 63.) – Pauljevics, Bacelic-Grgic, Sallai (Zsótér 74.), Márkvárt (Nagy 89.), Pekár – Lencse

Élő közvetítés:

93. perc: Vége a mérkőzének!

83. perc: Pekár ívelt fel távoli szabadrúgást, Lencse azonban fölé fejelt 7 méterről.

73. perc: Pekár lövése után kezezést reklamáltak a vendégek, de mehet tovább a játék.

69. perc: Pekár beadása után Tischler fejelt 7 méterről a jobb kapufa mellé.

62. perc: Fabio lőtt 22 méterről, Pogacsics nagy bravúrral védett.

58. perc: Calvente vezethette egyedül a kapusra a labdát, de 14 méterről ajobb kapufa mellé lőtt.

52. perc: Vezet a Békéscsaba! Fabio beadása után Szlavko Damjanovics ugrott a legmagasabbra és 6 méterről a kapu jobb oldalába fejelt.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége a mérkőzésnek.

44. perc: Fabio passza után Lencs a kapu torkából nem tudott a kapuba találni. Punosevac nem tudja folytatni.

35. perc: Punosevac kapott ütést az arcára Hercegtől, előbbit ápolni kell, utóbbi sárgát kapott.

26. perc: Bacelic-Grgic jobb oldali szöglete után Vaskó mentett az utolsó pillanatban Lencse elől.

24. perc: A kezdeti nagy rohanás után az utóbbi percekben nem alakult ki komoly helyzet.

18. perc: Sallai gondolt egyet és lőtt 30 méterről, a labda egy méterrel ment kapu fölé.

14. perc: Viczián végzett el szabadrúgást 25 méterről, Pogacsics védeni tudta a lapos lövést.

10. perc: Laczkó szögleteté követően Vaskó egy méterről fejelt  a bal kapufa mellé.

8. perc: Szinte azonnal egyenlített a Békéscsaba! Laczkó Zsolt lőtt 9 méterről a jobb alsó sarokba.

6. perc: Máris megszerezte a vezetést a Puskás Akadémia! Lencse ívelt középre a bal oldaról, a labdára jól érkezett az ötösön Branko Pauljevics, ai nem hibázott.

1. perc: Elkezdőtt a mérkőzés.