Csak a szünetig volt foci a Vidi-KTE meccsen

Székesfehérvár - Bebeto és Feczesin is büntetőt hibázott.

A Videoton és a KTE székesfehérvári találkozójának az volt a kérdése, hogy a Vidit zavarta-e meg jobban a MK-döntőben elszenvedett vereség a Fradi ellen vagy a KTE futballistái fejében okoz nagyobb zűrt a klubot érintő licencprobléma…   Nos, a meccs hazai dominanciával kezdődött, de egy klasszikus KTE-kontra végén a vendégek jutottak büntetőhöz. A tizenegyest azonban Bebeto Calatayud kezébe rúgta, itt lehetett először érezni, hogy a pályán lévő futballisták már nem csak a focira koncentrálnak. Az első félidő szinte csak a Videotonról szólt, amely végül egy átlövés által megszerezte a vezetést, majd kicsit később növelhette is volna előnyét, de Feczesin Bebetóhoz hasonlóan kihagyta a saját tizenegyesét, úgy hogy még kaput sem talált a támadó…A csatár mozdulata is azt bizonyította, az FTC ellen elszenvedett vereség, a játékosállomány feltételezett nyári változása, Joan Carrillo vezetőedző vélhető távozása összekutyulta a szálakat a Vidi öltözőjében, és a legkönnyebb feladat is elrontható, ha koncentráció nem 100%-os. A második félidőben talán még jobban lehetett érezni, hogy mindkét csapat minden mindegy alapon játszotta le vasárnapi találkozóját. Alig volt említésre méltó momentum, így nagyon nagy unalomban telt el a szünet utáni játékrész. A KTE ugyan próbált váltani és megzavarni az okosan focizó Vidit, de nem sokra ment igyekezetével a Bekő-csapat. A két edző a legvégén olyan játékosoknak is lehetőséget adott, akik az idény során csak a padot koptatták, így a mérkőzés ritmusa még darabossá vált, gól pedig már nem született a folytatásban.  Videoton-KTE 1-0 (1-0). A mérkőzés részletes beszámolója a linkre kattintva olvasható!  Így értékelték a székesfehérvári találkozót a szakvezetők! Az OTP Bank Liga állását itt tekintheted meg!