A szervezetten védekező Paks ellen pontot szerzett a Loki

Paks – A csereember hozott egy pontot a DVSC-nek.

Pakson szitáló esőben került sor az összecsapásra, ennek ellenére a pálya talajéra nem lehetett komolyabb panasz, igaz ahogy telt az idő, úgy romlott a gyep minősége. Ennek ellenére mindkét csapat jól játszott, főleg a Paks kezdett jól, Bartha László révén már a 9. percben vezetést szerzett. Ezt követően a hazai gárda kontrákra rendezkedett be, a Debrecen támadott az egyenlítésért, de ez az első félidőben nem sikerült.

A második játékrész elején ismét betalált a Paks, de a játékvezető les címén érvénytelenítette, nem úgy a csereként beálló Tisza Tibor találatát, így a 63. percben egyenlíteni tudott a Debrecen. A hátralévő időben már újabb gól nem esett, így a DVSC megérdemelten szerzett pontot a szervezetten védekező Paks otthonában.

Paksi FC – Debreceni VSC 1-1. A mérkőzés online tudósítása a linkre kattintva olvasható!