A Puskás Akadémia csent először pontokat a Fraditól

Felcsút – Jó meccsen nem bírtak egymással a felek a Pancho Arénában.

A listavezető és hibátlan Ferencváros a Puskás Akadémia otthonában próbálta megőrizni száz százalékos mérlegét az OTP Bank Liga 10. fordulójában.

Az első félidőben a Fradi birtokolta többet a labdát, de a PAFC magabiztosan állt hátul a lábán. A felcsúti gárda főleg kontrákra épített, az egyik ilyen végén csak Lencse Lászlón múlt, hogy a hazai csapat nem tudott vezetést szerezni. A Ferencváros nem volt igazán éles, így a félidőben gól nélküli döntetlennel vonultak a csapatok az öltözőbe, annak ellenére, hogy azért a zöld-fehér csapat előtt is adódtak kisebb lehetőségek.

(fotó:fradi.hu)

A második félidő nagyon jól kezdődött, mindkét oldalon adódtak kiváló lehetőségek, de a gól továbbra sem érkezett. A folytatásban is maradt az addigiakhoz hasonló a játék képe. A Fradi irányított, a Puskás Akadémia pedig veszélyes kontrákat vezetett. A lehetőségekben továbbra sem volt hiány, de a befejezésekbe mindig hiba csúszott be. A hajrában teljesen beszorította Thomas Doll együttese az ellenfelét, Böde fejesét még emberfeletti bravúrral védte Pogacsics, így az FTC először vesztett pontokat a bajnokságban.

Puskás Akadémia FC – Ferencvárosi TC 0-0. A mérkőzés online tudósítása a linkre kattintva olvasható!

Nézőszámok: A Haladás-Vasas meccset látták a legtöbben  Az NB I 10. fordulójának legjobb képei – GALÉRIA  Az NB I 10. fordulója az edzők szemszögéből, 12 vélemény  Wintermantel: PAFC-FTC pontleadós döntetlen  Magyar-román: Gyanúsítottakat keres a rendőrség  Csatár az Újpest kapujában, Kantát nem zavarta – VIDEÓ  A vasárnapi élő televíziós futballközvetítések