A Bozsik-stadionban debütált a volt Juve-csatár

Budapest - Michele Paolucci bizonyíthatott Rossinak a Vidi ellen.

Mint azt korábban jeleztük, a Bp. Honvéd együttesénél próbajátékon szerepel a Juventus-nevelés Michele Paolucci. Az olasz támadó pénteken már mérkőzésen is bizonyíthatott a kispestiek olasz vezetőedzőjének, Marco Rossinak.     A 29 esztendős Paolucci azonban csak többnyire távoli lövésekkel veszélyeztette a Bozsik József Stadionba ellátogató Videoton kapuját a pénteki felkészülési mérkőzésen. Az olasz csatáron kívűl más sem talált a kapuba, így a két egylet gólnélküli döntettlennel zárta a délelőtt 11 órakor kezdődő találkozót. A vidi.hu statisztikái szerint a játékosok összesen 11-szer próbálkoztak, de a kapusoknak nem kellett hárítaniuk. Legközelebb a gólhoz Ikenne-King állt, aki hatalmas kapufát lőtt a második félidőben.   Paoluccit végül Marco Rossi a 69. percben lecserélte.  Felkészülési mérkőzés Budapest Honvéd-Videoton 0-0  Kezdőcsapatok: Honvéd: Kemenes – King, Lovric, Kamber, Ignjatovic – Szilágyi, Hidi, Nagy – Youla, Holender, Paolucci.Videoton: Kovácsik – Nego, Vinícius, Fejes, Szolnoki – Pölöskei, Trebotic – Oliveira, Suljic, Gyurcsó – Feczesin.  Norvég-magyar: Ki maradhat ki Bernd Storck bő keretéből?   FTC: nézőszám, családok – ultrák reakciója Kubatov szavaira