A DVSC első bajnokcsapatának meghatározó tagja, egyben csapatkapitánya, játékosként összesen négy bajnoki cím részese. Az olimpiai válogatott tagjaként részt vett az 1996-os ötkarikás játékokon, sőt, gólt is szerzett Atlantában. A felnőtt válogatottban összesen 11 alkalommal lépett pályára. A Tobe becenévre hallgató játékos külföldön az olasz Torino FC játékosa volt, továbbá légióskodott Törökországban és Izraelben is. Visszavonulását 2008-ban jelentette be, ami után edzői pályája első állomásaként a DVSC pályaedzője volt, jelenleg a debreceni egyetemi csapat, a DEAC vezetőedzője.












