Örömet szerzett a szurkolóinak az ETO a PAFC ellen – VIDEÓ

Győr – Szimpátiatüntetés, Prsikin Tamás bombagólja.

A nehéz helyzetben lévő Győr – amellyel kapcsolatos legfrissebb hírekről Szasa Sztevanovics, a klub labdarúgócsapatának klubigazgatója beszélt – nagy csatában legyőzte a Puskás Akadémiát az OTP Bank Liga 25. fordulójában.

A találkozó eleje a „reaktivált” Rudolf Gergelyről szólt, aki jól játszott, ám három hatalmas helyzetet is elhibázott, illetve a szurkolókról, akik szimpátiatüntetést tartottak a csapat mellet, így a tízedik percben érkeztek fekete pólóban a mérkőzésre. Az ultrák buzdítása meg is tette a hatását, mert bár az első játékrészben nem talált a kapuba a Győr, uralta az összecsapást.

A második félidőben a haza drukkerek által várva várt találat is megérkezett, méghozzá Priskin Tamás révén, a támadó hatalmas góllal szerzett vezetést a hazai csapatnak, pedig a gól előtt a Puskás Akadémia előtt is adódtak jó lehetőségek. Tíz perccel a meccs vége előtt Lencse ajtó-ablak helyzetet hibázott, így pont nélkül távozott a Puskás Akadémia az ETO Parkból.

Győr-Puskás Akadémia 1-0. A mérkőzés részletes beszámolóját a linkre kattintva olvashatják!