Bogdán Ádám kapott gól nélkül debütált a Liverpoolban

Thaiföld - A Vörösök 4-0-ra győztek a Thailand Stars ellen.

A Thaiföldön túrázó Liverpool kedden délután a helyi erőkből összeállított Thailand Stars ellen lépett pályára felkészülési mérkőzésen. A vörösök kezdőcsapatában kapott helyet a magyar válogatott hálóőr, Bogdán Ádám, aki kapott gól nélkül debütált a Mersey-parti gárdában. A 27 éves magyar kapusnak nem sok dolga akadt az első félidőben, de remekül együtt élt a játékkal, és több előrevágott labdát halászott el a thaiföldi támadók elől. A szünetben a Pool teljes sort cserélt, az új igazolások közül pályára lépett Nathaniel Clyne, Danny Ings, James Milner és a belga Divock Origi is, aki a tavalyi világbajnokság után érkezett, de az előző szezont még a Lille csapatánál töltötte kölcsönben.  A Ferencváros Újpestről igazolna középpályást
fotó: Liverpoolfc.co.uk

FTC: Vajon ki lehet az edzésen feltűnt titokzatos játékos?

Nemzetközi felkészülési mérkőzés Thailand Stars–Liverpool 0–4 (0–2)  Liverpool 1. félidő: Bogdán – J. Gomez, K. Touré, Sakho, Wisdom – Joao Carlos, Rossiter, Lucas Leiva, Markovics – Lambert, Ings. Liverpool 2. félidő: Mignolet – Clyne, Skrtel, Lovren, Maguire – Allen, Henderson, Milner – Ibe, Lallana, Origi.G: Markovics (3.), Sakho (42.), Lallana (52.), Origi (86.)

BL: A Vidinek a kínos baki ellenére is győznie kell