Véglegesen eldőlt, hogy kiesett a Pápa

Pápa  Gáláztak a paksiak a Lombard otthonában.

Hazai pályán vereséget szenvedett a Pápa a Pakstól az OTP Bank Liga 29. fordulójában, ezzel kiesett az élvonalból. A sereghajtó Pápa, amely az előző kilenc fordulóban sem tudott nyerni, pontszámban még utolérheti a Dunaújvárost és a Szombathelyt, de utóbbit a győzelmek számát tekintve már nem tudja befogni. A Paks a megszerzett három ponttal továbbra is versenyben van az Európa Liga-indulást érő negyedik helyért. A Paks érvényesítette a papírformát, az egész mérkőzésen lényegesen hatékonyabban futballozott ellenfelénél, így megérdemelten aratott magabiztos győzelmet. Ezzel javította gólkülönbségét, aminek lehet még jelentősége a negyedik helyért zajló küzdelemben.  Pápa-Paks 0-4 Részletes tudósítás a linkre kattintva olvasható