Óriási Újpest-fordítás a Honvéd ellen – GÓLOK TÖRTÉNETE

A pénteken igazolt játékos is betalált.

HONVÉD-ÚJPEST 1-2

Egészen érdekes mérkőzésen az Újpest 2-1-re verte a Honvédot az NB I 5. fordulójának vasárnap esti zárómeccsén. Az első félidőben Balogh Norbert találatával a kispestiek szerezték meg a vezetést, majd a második félidőben feljavult a lilák játéka. Végül a hajrában jött a fordítás, az új igazolás Antonov, majd két perccel később Simon volt eredményes. Traoré előtt lehetőség nyílt még az egyenlítésre, de Banai védett – az "új" Újpest a nyolcadik, a Honvéd a sereghajtó jelenleg…

A MECCS KULCSPILLANATA: A HONVÉD-SZURKOLÓK HANGJAI

A lefújás után hideget-meleget kapott az Új Hidegkutiban a Honvéd: negyedik meccsükön ez volt a harmadik vereségük, így utolsó helyen állnak a bajnokságban, ráadásul az Európa-ligából is kiestek. Az első félidő játéka után egész érthetetlen, mi történt a második játékrészre…

A MECCS FŐSZEREPLŐJE: SIMON KRISZTIÁN

Félig-meddig sérülten játszott, a combját fájlalta, nem is érezte a ritmust, aztán csapatkapitányhoz méltó módon aktív volt az egyenlítő gól előtt, végül ő állította be a végeredményt.

30. perc: Zsótér adott be remekül a bal oldalról. 2 védő közül kilépett Balogh Norbert és 6 méterről megszerezte az első bajnoki gólját kispesti mezben. 1-0

Security Check Required

77. perc: Egy kipattanó után Pauljevic érkezett, aki visszalőtte a labdát az új igazolás Antonovnak, a szerb 8 méterről lőtt a kispesti kapuba. 1-1

79. perc: Tallo indította a leshatáron Simont, aki 8 méterről a kimozduló Tujvel mellett talált a hálóba. 1-2

A Honvéd a Vidihez, az Újpest a ZTE-hez látogat.

Honvéd: Tujvel – Mezghrani, Batik, Lovric, Aliji – Bocskay ( Kesztyűs 73. ), Szendrei, Hidi, Gazdag, Zsótér ( Ugrai, 65. ) – Balogh. Vezetőedző: Bódog Tamás

Újpest: Banai – Kastrati, Koutroumpis, Antonov, Máté ( Bacsa, 91. ), Pauljević – Simon ( Baosics, 87. ), Mitrović, Onovo – Junior Tallo, Perošević. Vezetőedző: Predrag Rogan